Home Aktualności 4 czerwca 2019 – „Spojrzenia w przyszłość” w Idea Spot Gdańsk

4 czerwca 2019 – „Spojrzenia w przyszłość” w Idea Spot Gdańsk

951
0
SHARE

4 czerwca 2019 roku świętowaliśmy 30. rocznicę odzyskania wolności i upadku komunizmu w Europie, celebrujemy triumf wolności zapoczątkowanej w Polsce Solidarności w całej Polsce. Dlatego też w tym właśnie dniu, członkowie Rady Ekspertów Biznesu na fali, przedstawiciele samorządowi i partnerzy społeczni z Polski spotkali się w samo południe, o godzinie 12:00 w Idea Spot Gdańsk, aby nie tylko wspominać to, co przez te 30 lat razem osiągnęliśmy, ale przede wszystkim razem spojrzeć w przyszłość, aby odpowiedzieć sobie na pytania, jakiej wizji Polski chcemy na kolejne 30 lat, w jakiej Polsce chcemy żyć, na jakich fundamentach i filarach chcemy ją dalej wznosić, zapoczątkowując tym spotkaniem narodową debatę nad „Spojrzeniami w przyszłość – Polska z widokiem na przyszłość ” ‘89 – 2019 – …

Debatę poprowadził Jarosław Waśkiewicz, prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club, przewodniczący Rady Ekspertów, redaktor naczelny Biznesu na fali.

Czując się współodpowiedzialnymi za przyszły kształt Polski, chcemy podejmować stojące przed nami wyzwania. Oferujemy naszą kreatywność, przedsiębiorczość, chęć współdziałania oraz zdolność do przeprowadzania zmian i aktywnego udziału w procesie legislacyjnym. Od rządu, samorządów i osób mających wpływ na decyzje administracyjne oczekujemy partnerstwa i dialogu.

Poprzez szeroki dialog uwzględniający różne grupy społeczne i regiony kraju chcemy działać na rzecz takiego modelu społecznego, który da Polkom i Polakom nową nadzieję, siłę i realną szanse na lepsze jutro. Tak rozumiemy naszą obywatelską misję.

Dlatego jestem dumny, iż właśnie 4 czerwca 2019 roku, z okazji 30. rocznicy odzyskania wolności, bez zbytniej zuchwałości, ale też bez lęku, ponad podziałami, we współpracy z wszystkimi otwartymi umysłami, liderami opinii i inicjatorami zmian, środowiskiem nauki, kultury i biznesu, które poszukuje i przynosi odpowiedzi na to, co nas łączy, buduje, tworzy wspólnotę wartości, razem z Państwem rozpoczęliśmy narodową debatę nad „Spojrzeniami w przyszłość”.

Wszelkich informacji udziali Państwu nasz zespół, pod adresem
#

Z wyrazami szacunku

Jarosław Waśkiewicz
prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club
przewodniczący Rady Ekspertów, redaktor naczelny Biznesu na fali
#

Uczestnicy debaty:
Marta Abramowicz, reporterka, badaczka społeczna, działaczka na rzecz praw człowieka, autorka „Dzieci księży,” i „Zakonnice odchodzą po cichu”
Arkadiusz Bruliński, rzecznik prasowy, Biuro Komunikacji STU ERGO Hestia SA
Marta Chełkowska, Dyrektor Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Prezes PROT Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
dr Żaneta Geryk, Radna Miasta Gdańska, Przewodnicząca Komisji Edukacji RMG. Członkini Gdańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
Jej Magnificencja Rektor, doc. dr Mariola Łuczak, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku
Kamilla Motacki, właścicielka Wellbeing Options®
Małgorzata Krzyżowska, Adwokat, Partner / Head of Central Europe Practice Aliant® Krzyżowska
Michał Krzyżowski, Community Manager Idea Spot Gdańsk
dr Karolina Pol, właścicielka EduKaPol Szkolenia
Leszek Porembski, HR Director, Apex Alliance Hotel Management
prof. UG, dr hab. Piotr Przybysz, Kierownik Zakładu Estetyki i Filozofii Kultury w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego
dr Anna Strzałkowska, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Gdański, Członkini Rady ds. Równego Traktowania w Gdańsku
Wojciech Wrociński, Prezes Zarządu, Reklamowygadzet.pl

Debatę poprowadził Jarosław Waśkiewicz, prezes klubu Marka jest kobietą Businesswoman Club, przewodniczący Rady Ekspertów, redaktor naczelny Biznesu na fali.

Klub Marka jest kobietą Businesswoman Club – poznaj nas bliżej, przyłącz się:
https://www.markajestkobieta.pl/klub/
https://www.markajestkobieta.pl/przylacz-sie/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here