Home Aktualności ‘Breaking the Glass Ceiling’ Women Leadership Programme by Anna Kamińska po raz...

‘Breaking the Glass Ceiling’ Women Leadership Programme by Anna Kamińska po raz pierwszy w Polsce! Zapraszamy

621
0
SHARE

‘Breaking the Glass Ceiling’ to znajdujący uznanie wśród top managerów rynku amerykańskiego, kanadyjskiego i europejskiego, międzynarodowy program szkoleniowo – mentorski. Jest dedykowany kobietom chcącym sięgnąć szczytu w biznesie. Dziś już wiemy, że świetne wykształcenie, posiadanie umiejętności miękkich, a nawet znajomość technik przywódczych to za mało. Z tym zestawem cech można być całkiem sprawną menadżerką, ale nie liderką (zwłaszcza w obszarach, które w dalszym ciągu są domeną mężczyzn). Ponieważ „Lider” to osobowość, a nie jedynie umiejętności.

Program ‘Breaking the Glass Ceiling’ to nie kolejny biznesowy coaching, lecz dogłębna transformacja osobowości oraz przeprogramowanie struktur emocjonalnych i mentalnych. Jest to unikatowy program bazujący na najnowszych badaniach nad neuroplastycznością mózgu oraz programowaniem umysłu.

‘Breaking the Glass Ceiling’ to program, który pozwoli Ci stać się Liderką, za którą inni będą podążać!

Program realizowany jest we współpracy z Cambridge Leadership Centre.

Partner projektu: ‘Marka jest kobietą’ Businesswoman Club.

Co zyskasz!

Zgodnie z założeniami programu ‘Breaking the Glass Ceiling’ transformacja Twojej osobowości
jest dokonywana poprzez 7 kroków:

Krok 1. Female Nature & Emotionality (Kobieca Natura i Emocjonalność)

Zrozumiesz źródło swoich emocji oraz zyskasz większą emocjonalną świadomość. Dzięki temu,będziesz w stanie zmniejszyć stres, napięcie i niepokój przed ważnymi spotkaniami oraz publicznymi wstąpieniami. Nauczysz się kierować swoimi emocjami oraz wychodzić z psychicznych dołków, bez odczuwania frustracji, goryczy lub urazy wobec współpracowników.

Krok 2. Awake Your Feminine Power (Obudź Swoją Kobiecą Siłę)

Odkryjesz nieznane dotąd pokłady siły, jaką skrywa Twoja płeć. Twoja kobiecość i seksualność to fundament, na którym zbudowane jest całe Twoje życie! Będziesz zaskoczona odkryciem, jak ogromne znaczenie dla twojego życia zawodowego (!) ma stosunek do ciała oraz seksualności.

Krok 3. Increase self-confidence (Zwiększ Pewność Siebie)

Przeprogramujesz swój mózg – zamiast używać sztucznych technik, aby ukryć stres, czy brak pewności siebie, po prostu staniesz się pewną siebie, silną kobietą. Zyskasz dużo większą śmiałość i asertywność w rozmowach biznesowych z mężczyznami, zwłaszcza tymi na wyższych
stanowiskach.

Krok 4. The Presence of a Leader (Prezentuj się jak Lider)

Poznasz komunikację niewerbalną z zupełnie nowej, nieznanej dotychczas strony – zgłębisz tajniki mowy ciała z poziomu neurobiologii, a nie jedynie powierzchownej autoprezentacji. Będziesz postrzegana jako prawdziwa profesjonalistka, stabilna liderka, nawet w obliczu trudnych decyzji lub niełatwych sytuacji.

Krok 5. Think Like a Leader (Myśl jak Lider)

Dowiesz się jak wyzbyć się krytykowania, oceniania i negatywnego myślenia o innych. Zaczniesz bardziej lubić swoich współpracowników, gdy przestaniesz ich oceniać, a to zaowocuje znacznie lepszymi relacjami. Nauczysz się także panować nad wewnętrznym negatywnym dialogiem oraz zarządzać swoimi myślami, dzięki czemu będziesz miała mniej wewnętrznych dylematów.

Krok 6. Speak like a Leader (Komunikuj się jak Lider)

Nauczysz się komunikować w sposób asertywny, wspierający i konstruktywny. Poznasz zasady języka światowych przywódców – retoryki i perswazji. Poznasz nowy wymiar komunikacji – nauczysz się prostych, ale niezwykle skutecznych technik ‘sketch notingu’, które pozwolą Ci zwiększyć sprzedaż nawet o 80%! Nauczysz się graficznego przedstawiania swoich pomysłów biznesowych oraz strategii klientom, dzięki czemu będziesz znacznie bardziej efektywna w trakcie negocjacji i spotkań biznesowych.

Krok 7. Act like a Leader (Działaj jak Lider)

Nauczysz się podejmować decyzje w sposób obiektywny i bezstronny, w rezultacie czego Twoje wybory i decyzje w miejscu pracy będą zrozumiałe dla innych i postrzegane jako sprawiedliwe i uczciwe. Poznasz tajniki planowania i zarządzania czasem, jakie stosują światowi liderzy. Dzięki zrozumieniu natury sporów, staniesz się osobą znacznie mniej konfliktową.

Jeżeli chcesz:

– cieszyć się respektem i poważaniem współpracowników, przełożonych oraz klientów,
– być postrzegana jako ekspert,
– być oceniana przez pryzmat swoich kompetencji, a nie płci i emocjonalności,
– zarabiać porównywalne do mężczyzn stawki za pracę tej samej jakości,
– by inne kobiety widziały w Tobie inspirację, mentorkę, a nie konkurentkę,
– osiągnąć wyższą pozycję zawodową, nawet w typowo „męskim świecie”,
– mieć równe szanse na awans i takie same perspektywy na rozwój, co mężczyźni,
– być skuteczniejsza w negocjacjach i rozmowach biznesowych,
– nauczyć się technik komunikacyjnych, poprzez które zwiększysz sprzedaż nawet o 80%,
– być postrzegana jako prawdziwa liderka – pewna swej wartości, silna i stabilna kobieta, wzór dla
innych kobiet,

to nie możecie Cię zabraknąć na naszym szkoleniu!

Aby zapewnić Ci możliwość intensywnej interakcji z trenerami oraz z zaproszonymi gośćmi specjalnymi, w szkoleniu weźmie udział maksymalnie 30 kobiet. Bezpośredni kontakt z osobami prowadzącymi jest niezbędny, byś mogła doświadczyć głębokiej transformacji. Zgłoszenie na szkolenie oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres:
contact@breakingtheglassceiling.coach

Zapisy do 31 maja

Trenerzy

Anna Kamińska

Z wykształcenia psycholog i prawnik, z zawodu Executive Coach & Leadership Trainer. Przez 10 lat była radcą prawnym w Polsce, prowadziła szkolenia dla pracowników administracji oraz wykłady dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie mieszka w Toronto, jest mentorem i coachem dla kobiet biznesu, twórcą programu ‘Breaking the Glass Ceiling’. Jest również stałym współpracownikiem kanadyjskiej stacji radiowej, współtworzy cykliczne programy na temat rozwoju osobistego i zawodowego. Jest ambasadorką Klubu ‘Marka jest kobietą’ na Kanadę oraz CEO w ‘Cambridge Leadership Centre’. Więcej informacji o Annie oraz programie ‘Breaking the Glass Ceiling’ znajdziesz tutaj:
www.breakingtheglassceiling.coach

Agata Jakuszko – Sobocka

Psycholog i trener z ponad 10-letnim doświadczeniem w szkoleniu menadżerów i biznesmenów w zakresie zwiększania efektywności myślenia oraz zapamiętywania. Jest jedną z najbardziej uznanych i cenionych w Europie ekspertek w dziedzinie tzw. sketch notingu. Pracuje dla najlepszych i z najlepszymi – ilustrowała występy fenomenalnych mówców, takich jak Brian Tracy, Nick Vujicic, Gary Vee, Noah Kagan, Eric Thomas i wielu, wielu innych. Szkoli również menadżerów największych światowych firm (np. Ikea, Bosch, Santander, Samsung) w zakresie podnoszenia efektywności spotkań biznesowych i negocjacji za pomocą wizualnych notatek. Więcej informacji o Agacie i jej projektach znajdziesz tutaj:
www.drawthewords.pl

Termin szkolenia:
27-29 lipca 2018 r. (od godziny 13.00 w piątek do godziny 14.00 w niedzielę)
Miejsce: Hotel****Wieniawa SPA & Wellness, Rekowo Górne

Cena szkolenia: 2900 PLN + VAT
Cena dla członkiń Klubu ‘Marka jest kobietą’: 2500 PLN + VAT

Cena obejmuje:
16 godzin szkolenia
13 godzin szkolenia ‘Breaking the Glass Ceiling’ z Anną Kamińską
3 godziny szkolenia ze ‘sketch notingu’ z Agatą Jakuszko-Sobocką oraz
– materiały szkoleniowe,
– zestaw pięknych notatek (wykonanych przez Agatę Jakuszko-Sobocką), które pozwolą Ci lepiej
usystematyzować wiedzę zdobytą podczas szkolenia,
– dwa noclegi w XIX wiecznym zespole pałacowo-dworskim (pokoje 2-osobowe),
– pełne wyżywienie – śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego (sobota i niedziela), lunch
(w piątek przed rozpoczęciem szkolenia oraz w sobotę), kolacja grillowa w zabytkowym parku
pałacowym (piątek), uroczysta kolacja w piwnicach pałacu (sobota), obiad w niedzielę,
– serwis kawowy w trakcie szkolenia,
– zmysłowy prezent-niespodzianka,
– certyfikat ukończenia szkolenia.

Aby zapewnić Ci możliwość intensywnej interakcji z trenerami oraz z zaproszonymi gośćmi specjalnymi, w szkoleniu weźmie udział maksymalnie 30 kobiet. Bezpośredni kontakt z osobami prowadzącymi jest niezbędny, byś mogła doświadczyć głębokiej transformacji. Zgłoszenie na szkolenie oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres:
contact@breakingtheglassceiling.coach

Zapisy do 31 maja

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here