Home Aktualności Co daje mi wewnętrzny napęd? Justyna Krawczyk, Style Coach, właścicielka marki Jak...

Co daje mi wewnętrzny napęd? Justyna Krawczyk, Style Coach, właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą

1075
0
SHARE

Już wiem, że moje życie jest w moich rękach. To, co z nim zrobię, zależy wyłącznie ode mnie. Mam plany i marzenia. Na życie. Na najbliższe dni, miesiące i lata. Mam plany osobiste i to one są najważniejsze. Z nich rodzą się te zawodowe. A nie odwrotnie. To, czego chcę ja jest najważniejsze. Dla mnie, dla mojej rodziny. Jak chcę przeżyć swoje życie.

Wiem już, że wszystko jest możliwe. Kiedyś uparcie w to wierzyłam a dziś na własnym przykładzie wiem, że to da się zrobić. Kilka lat temu nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, jakie drzwi otworzyłam. Otworzyłam własną firmę ale tak naprawdę stało się dużo więcej. Otworzyłam drzwi za którymi okazało się, że jest inne życie. Ciekawe, pełne możliwości. I tylko ode mnie zależy czy z nich skorzystam. Czy się odważę. Czy dalej będę szła za marzeniami.

Każdy krok do przodu jest dowodem na to, że warto. Warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Na kartę jednego życia w którym chcę spróbować wszystkiego. Ja nie wierzę. Ja wiem, że to jest możliwe. Mam dowody. Własne. To moja historia. I to mnie napędza i daje siłę do tego, aby iść dalej. I realizować kolejne pomysły, kolejne marzenia.

Już mnie nikt nie zatrzyma!

Justyna Krawczyk, Style Coach, właścicielka marki Jak Być Szczęśliwą Kobietą

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here