Home Aktualności Czy można przełożyć pasję na biznes? W rozmowie z Prezesem Klubu Marka...

Czy można przełożyć pasję na biznes? W rozmowie z Prezesem Klubu Marka jest kobietą, odpowiada międzynarodowy Coach Eliza Wójcik

926
0
SHARE

To fascynujące pytanie, które zadaje mi wiele osób podczas spotkań i seminariów. Jeśli odpowiedź na to pytanie miałabym ująć jednym słowem, słowo to brzmiałoby: TAK. Nie dość, że można to zrobić, to powiem więcej – warto to zrobić, gdyż wtedy biznes będzie efektywniejszy i będzie sprawiał więcej radości. Warto zadać sobie pytanie:

Co jest moją pasją?

I jeszcze dokładniej:

Co daje mi moja pasja ?

Jakie odczucia daje mi moja pasja?

Czym przepełnia mnie moja pasja?

Założyciel jednej z wielkich międzynarodowych firm, produkujących odzież do uprawiania zimowych sportów, zaczął od swojej pasji związanej z jazdą na nartach. Uwielbiał jeździć na nartach i miał potrzebę wzmocnienia swoich konkretnych odczuć podczas jazdy. Jazda na nartach dawała mu poczucie wolności, zabawy i radości. Chciał doznawać tego mocniej i więcej. Zaczął zadawać sobie pytanie, co mógłby zmienić w swoim ubraniu, w którym jeździ, aby odczuwać jeszcze większą radość i jeszcze większą wolność. Odpowiedzi na to pytanie, naprowadziły go na pomysły, które wcielił w życie dla samego siebie. Po prostu uszył sobie nowe, inne, zmienione ubranie, tak aby wzmocnić upragnione odczucia. I stało się. Zadziałało! Jazda na nartach w innym zmodyfikowanym ubraniu, satysfakcjonowała go jeszcze bardziej. Poczucie wolości i zabawy było większe i pełniejsze. I nagle pojawiła się wizja, żeby inni ludzie też mogli tego doświadczyć. Tak powstał pomysł zbudowania swojej firmy, produkującej innowacyjną odzież do uprawiania sportów zimowych… Twórca firmy osiągnął wielki międzynarodowy sukces, a ubrania według jego pomysłu dają radość i zabawę innym pasjonatom jazdy na nartach.

Zatem:

Jaką Ty masz pasję ?

Co Ciebie uskrzydla ?

Oraz :

Co konkretnie czujesz, gdy oddajesz się swojej pasji? Napisz do nas: #

To te odczucia są drogowskazem, za którym warto iść 🙂

Eliza Wójcik – Coach z międzynarodowymi uprawnieniami nadanymi przez doradcę Steva Jobsa i Billa Gatesa – czyli przez Roberta Diltsa. Jest pierwszą i jedyną osobą z Polski certyfikowaną przez Roberta Diltsa i Stephena Gilligana jako Generative Coach. Certyfikowana również przez ICC. Właścicielka firmy doradczo – szkoleniowej ACROPOLIS z ponad dziesięcioletnią tradycją. Wiceprzewodnicząca Sekcji Edukacji i Coachingu w Pracodawcach Pomorza oraz Mentor w Forum Mentorów.

ELIZA WOJCIK

call2action ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here