Home Aktualności Douglas otwiera trzy premierowe stacjonarne perfumerie, jedna z nich w Gdyni

Douglas otwiera trzy premierowe stacjonarne perfumerie, jedna z nich w Gdyni

561
0
SHARE

W poniedziałek, 27 kwietnia br., Douglas otworzyło trzy perfumerie stacjonarne w Gdyni, Toruniu i Zakopanem. Będą obowiązywały w nich specjalne zasady bezpieczeństwa. Douglas zdecydował się na otwarcie trzech perfumerii stacjonarnych w Polsce. Perfumerie te są autonomicznymi punktami, które mieszczą się przy ulicach handlowych. Lokalizacje obejmują perfumerie Douglas w:

  • Gdyni przy ul. Świętojańskiej 53,
  • Toruniu przy ul. Szerokiej 24,
  • Zakopanem przy ul. Krupówki 14a.

Sklepy będą otwarte w godzinach 10:00-18:00. Wszystkich klientów i pracowników będą obowiązywać specjalne zasady bezpieczeństwa.

Agnieszka Mosurek-Zava
prezes Douglas Polska

– Do tej pory wszystkie perfumerie stacjonarne Douglas w Polsce były zamknięte z uwagi na bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. W związku z nowymi decyzjami władz państwowych, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu trzech lokalizacji, które są niezależnymi punktami komentuje Agnieszka Mosurek-Zava, CEO Douglas Poland & CEE Region. – Priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego działanie biznesu, nawet w tak małej skali, ograniczone jest szeregiem specjalnych obostrzeń. Liczymy na zrozumienie ze strony naszych klientów we wzajemnej adaptacji w tej szczególnej sytuacji. W miarę możliwości oraz aktualnych warunków, będziemy planować stopniowe otwieranie kolejnych perfumerii.

Pracownicy perfumerii wyposażeni będą w rękawiczki oraz maski. Przy stanowiskach kasowych zostaną wyznaczone strefy bezpieczeństwa, a także oznaczenia informujące o przebiegu kolejki. Przy wejściu do perfumerii na klientów czekać będą rękawiczki i żele dezynfekujące. Podczas dokonywania zakupów klienci proszeni będą o przytrzymanie artykułów do skanowania oraz płatność kartą.

Środki do dezynfekcji będą ogólnodostępne dla klientów, a powierzchnie perfumerii regularnie czyszczone oraz odkażane. Liczba osób mogących przebywać na terenie sklepu ograniczona jest zapisami rozporządzenia, a szczegółowe informacje dostępne będą w lokalizacjach. W obecnej sytuacji nie będzie możliwości dotykowego testowania produktów pielęgnacyjnych i makijażowych.

PR

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here