Home Aktualności Hotelarze dzieciom – przyłącz się do wspólnej, ogólnopolskiej akcji społecznej

Hotelarze dzieciom – przyłącz się do wspólnej, ogólnopolskiej akcji społecznej

543
0
SHARE

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz – tą zasadą kieruje się od zawsze i staram się też nią zarażać innych – mówi general manager Hotelu Kossak i Senacki w Krakowie, Anna Gasińska.

Od wielu lat Hotel Kossak pomaga na różne sposoby: biegając, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując Dni Dawcy Szpiku czy wspierając różne Fundacje.

W tym roku postanowiłam w to pomaganie zaangażować Hotelarzy z Krakowa w myśl zasady,  że nic tak nie integruje jak wspólny cel.

Gdy rano wysłałam maila  do kilkunastu Dyrektorów hoteli, zaczynającego się od słów „Moi Drodzy, pojawił się w mojej głowie pomysł, żeby zorganizować prezenty mikołajowo / świąteczne i przy okazji zintegrować naszą branże  hotelarską bo nic tak nie integruje jak wspólne pomaganie. Jestem po rozmowie z Domem Małego Dziecka im. Jana Brzechwy ….”  –  jakie było moje zaskoczenie, że pierwszą odpowiedź dostałam już po 5 minutach, a za nią pojawiły się następne i każdy z nich zaczynał się od słów „Ania, super pomysł. Wchodzimy w to….”  .

W ciągu 1 godziny odpowiedzi przyszły z HGI Centrum, Pałacu Bonerowskiego, Queen Butique hotel, sieci RT i Q hotele, Indigo, Galicja, INX, Conrad i  Krakus.  Firma FoodCare zdeklarowała przygotowanie paczek ze słodyczami dla Wszystkich dzieciaków. 

Chciałabym aby nie był to jednorazowy zryw ale długofalowa współpraca do czego zachęcam Hotelarzy nie tylko z Krakowa ale i z całej Polski.

Potrzeby są ogromne, w samym Krakowie jest kilkanaście placówek zajmujących się dziećmi – od niemowlaków do nastolatków pomagając im wkroczyć w dorosłe życie.

Nikt kto nie był w Domu Dziecka nie zrozumie jak tam jest i nie wyobrazi sobie smutku jaki tam  panuje  pomimo świetnych Wychowawców starających się stworzyć atmosferę jak w domu.

Pomóżmy i pozwólmy aby uśmiech na ich twarzach gościł co raz częściej. 

Flora Edwards powiedziała „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” i tymi słowami jeszcze raz zachęcam do pomagania innym na wszelkie możliwe  i będące w naszym zasięgu sposoby.

Anna Gasińska
general manager

Hotel Kossak
Hotel Senacki

W temacie współpracy i po więcej szczegółów możecie pisać bezpośrednio do nas, a my połączymy Was z osobami i projektem! #

Serdecznie pozdrawiam,
Jarosław Waśkiewicz
Prezes Klubu Marka jest kobietą
redaktor naczelny Biznesu na fali

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here