Home Aktualności Jak dialog wewnętrzny wpływa na świat w którym żyjemy? Kamilla Motacki, Wellbeing

Jak dialog wewnętrzny wpływa na świat w którym żyjemy? Kamilla Motacki, Wellbeing

659
0
SHARE

Czy to, co mówisz do siebie jest budujące, wspierające, czy wręcz przeciwnie, jest pełne lęku, strachu, obaw? Wyobraź sobie, że ten dialog wewnętrzny może być wspierający i że dobrze się z tym czujesz! Są na to techniki a ty, świadomie możesz tworzyć lepszą, zdrową rzeczywistość…

Posłuchaj, przekonaj się – opowiada Kamilla Motacki (poprz. Daroszewska) – Licencjonowany Trener Transforming Communication™ i Resolve Coaching™ ../../2019/08/16/

Pomyśl o warsztatach z Kamillą Motacki (poprz. Daroszewską) – Licencjonowanym Trenerem Transforming Communication™ i Resolve Coaching™ ../../2019/08/16/pl/aktualności coach, trener biznesu oraz rozwoju osobistego, członek Rady Ekspertów „Biznesu na fali”, współpracownik firmy Workplaces Options®. Zajmuje się rozwojem i stymulowaniem potencjału ludzi oraz organizacji. W swojej pracy bazuje na rozwiązaniach interdyscyplinarnych, uwzględniających podejście myślenia systemowego oraz zmian dynamicznych. W treningach główny nacisk stawia na praktyczność oraz użyteczność. Warsztat swojej pracy opiera na wynikach najnowszych badań nad pracą mózgu, których jest ogromną pasjonatką.

Trening Transforming Communication™
4.04.2019 – 7.04.2019

Szkolenie otwarte w Bydgoszczy. Warsztat koncentruje się na umiejętnościach rozwiązywania konfliktów, budowania silnych relacji biznesowych, pozyskiwania klientów, budowania relacji partnerskich i rodzicielskich.

Na zajęciach:

 • pogłębiamy umiejętności wzbudzania sympatii oraz autorytetu sprzyjających pogłębianiu relacji oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów,
 • poznajemy sposoby budowania przychylnego nastawienia do ludzi oraz zainteresowania do wspólnie realizowanego zadania,
 • rozwijamy umiejętności wygaszania sporów i sytuacji konfliktogennych,
 • uczymy się generowania zachowań prowadzących do ugody i nastawionych na rozwiązania,

Na tych warsztatach:

 • Nauczysz się rozpoznawać 4 grupy sytuacji problemowych i stosować odpowiednie dla nich narzędzia komunikacyjne.
 • Poznasz sposoby rozpoznawania konfliktu wartości i potrzeb oraz nauczysz się jak je rozwiązywać.
 • Rozwiniesz: umiejętności bycia w kontakcie ze sobą i ludźmi, zdolności utrzymywania długotrwałych relacji, rozumienia i akceptowania odmienności.
 • Poznasz techniki rozwiązywania problemów oraz konfliktów w organizacjach, z klientami, partnerami w dyskusji, z samym sobą – bez stosowania gróźb lub kar, lecz z efektem wygrana-wygrana.
 • Otrzymasz skuteczne narzędzia do budowania harmonii i współpracy z partnerami

Na zakończenie otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat

DLA KOGO: 

 • osób, które pracują w środowisku, gdzie konflikt jest jednym z elementów składowych specyfiki pracy
 • osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności komunikacji w znajdywaniu rozwiązań nastawionych na współpracę oraz generowanie obopólnych korzyści.

JAKA METODOLOGIA:

Warsztat zbudowany jest na bazie: modelu dr Tomasa Gordona, twórcy komunikacji dla rodziców i liderów (PET – Parents Effective Communication i LET – Leaders Effective Communication), komunikacji zorientowanej na rozwiązania (Solution Focused Communication) oraz technik komunikacyjnych NLP.

Program szkolenia został ułożony według formuły – „od szczegółu do ogółu”. Na początku uczestnicy uczą się pojedynczych narzędzi, które mają wspomóc ich w rozwijaniu umiejętności współpracy i kreowania rozwiązań. W dalszej części szkolenia poznają jak te narzędzia wykorzystać strategicznie w zależności od sytuacji oraz typu osoby.

Szkolenie ułożone jest w ciągu logicznym: od rozwijania umiejętności (ćwiczenie zachowań) do kształtowania postawy (współpraca). Taki rytm jest naturalnym procesem rozwoju człowieka i budzi najmniej frustracji w procesie nauczania. 

Twórcą warsztatu Transforming Communication™ jest dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii – autor modelu Transforming Communication™ oraz modelu RESOLVE™,

Transforming Communication ™ jest uczony na całym świecie począwszy od Nowej Zelandii poprzez Japonię,Niemcy, Meksyk, USA, między innymi w Sarajewie, Bośni, Hercegowinie, Czeczeni, Waszyngtonie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here