Home Aktualności Klub Marka jest kobietą zaprasza na VII Plebiscyt Gospodarczy i Galę “Kobiece...

Klub Marka jest kobietą zaprasza na VII Plebiscyt Gospodarczy i Galę “Kobiece Twarze – Women’s Faces”, 14 grudnia 2020 r., Zamek Książ, Wałbrzych

932
0
SHARE
Plebiscyt Gospodarczy i GalaKobiece Twarze – Women’s Faces” realizowany od 7 lat to wyjątkowe i wyróżniające się w Polsce wydarzenie, w którym uczestniczą przedstawiciele samorządów, nauki, polityki, NGO’sów i biznesu.Wydarzenie organizowane na Zamku Książ w Wałbrzychu gości rokrocznie kilkaset osób, dla których idea równości w biznesie i wsparcie dla przedsiębiorczości kobiet są ważne i doceniane.
Dlatego z tą większą przyjemnością klub Marka jest kobietą przyjął zaproszenie do objęcia patronatem medialnym plebiscytu i Gali w tym szczególnym, pandemicznym roku 2020.

Mianownikiem spójnych partnerów jest odpowiedzialność społeczna i pełna świadomość potrzeby promocji równości w biznesie oraz przedsiębiorczości kobiet.  

../../author/redakcja/page/17/

Kto może startować w Plebiscycie ?

Plebiscyt Gospodarczy i Gala Kobiece Twarze dedykowane są kobietom będących prezeskami, właścicielkami dużych, średnich i małych firm, kobietom zajmującym  stanowiska kierownicze, menadżerskie w korporacjach, kobietom aktywnym społecznie, przedstawicielkom wolnych zawodów oraz firmom,  w których równouprawnienie kobiet i mężczyzn jest codziennością, gdzie kobiety są angażowane do najtrudniejszych przedsięwzięć i zarabiają adekwatnie do swych kwalifikacji a nie mniej niż mężczyźni, a możliwości awansu dla obu płci są takie same.

W Plebiscycie startują kobiety, firmy w ramach 5 kategorii:

  • Debiutantki
  • Profesjonalistki w Mikro i MŚP
  • Profesjonalistki w Dużych Firmach
  • Osobowość
  • Firma Przyjazna Kobietom

Organizator każdego roku przyznaje Nagrodę Specjalną „DIVERSITY LIDER” firmie wyróżniającej się swoją różnorodnością, równością i społeczną odpowiedzialnością. Zdobywca tejże nagrody wyłoniony jest przez Organizatora spośród wszystkich firm biorących udział w Plebiscycie jak i spośród Partnerów wydarzenia, oceniając szereg spójnych z ideą Plebiscytu działań realizowanych przez firmę.

Do tej pory udział w Plebiscycie wzięło ponad 1000 uczestniczek i firm

Każda finałowa Gala gromadzi na Sali Balowej Zamku Książ ponad 350 osób.

To przedstawiciele biznesu, polityki, kultury i sztuki, instytucji i fundacji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here