Home Aktualności Kobiety za stery. Magdalena Rybicka. Strategiczne awanse w Zdrojowej

Kobiety za stery. Magdalena Rybicka. Strategiczne awanse w Zdrojowej

580
0
SHARE

Magdalena Rybicka, dotychczasowo Dyrektor ds. Sprzedaży,została Członkiem Zarządu Zdrojowa Hotels. Odpowiada za sprzedaż, w tym współdecyduje o strategii rozwoju całej sieci, wraz z otwarciami nowych hoteli, a także sprawne funkcjonowanie hotelowych recepcji.

Ma ponad czternastoletnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę w tej branży rozpoczynała w InterContinental Hotel Group, następnie kontynuowała karierę w sieciach Hilton i Starwood. Będąc Managerem ds. Zakwaterowania podczas UEFA EURO 2012™ miała doskonałą okazję, aby poznać obiekty noclegowe również od strony klienta. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, posługuje się 3 językami obcymi. Prywatnie spędza wolny czas z rodziną i oddaje się swoim pasjom, którymi są: podróże, latanie na paralotni oraz narciarstwo.

Polska sieć Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijająca się grupa hotelarska, zarządzająca obiektami w najpiękniejszych miejscowościach wypoczynkowych, w tym Radisson Blu Resort oraz Hilton Resort & Spa w Świnoujściu. Zdrojowa odnosi sukcesy i zdobywa liczne wyróżnienia, promując tym samym polskie wybrzeże i zapewniając regionowi rozwój, a turystom infrastrukturę hotelową na miarę XXI wieku.

Zdrojowa Invest & Hotels

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here