Home Aktualności #KobietywPR. Czyli inspirujące rozmowy o kobietach w branży Public Relations. Wyjątkowy event...

#KobietywPR. Czyli inspirujące rozmowy o kobietach w branży Public Relations. Wyjątkowy event z okazji Dnia Kobiet

833
0
SHARE
Międzynarodowy Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, podczas którego kobiety na całym świecie zabierają głos i zwracają uwagę na swoją pozycję w społeczeństwie. Do tegorocznej celebracji aktywnie włącza się także agencja 24/7Communication, która na ten dzień przygotowała niezwykły event – #KobietywPR, czyli talk show na żywo. 8 marca o godzinie 10.00, w formie telewizji śniadaniowej odbędzie się wydarzenie, podczas którego prowadzące: Agata Zeman, Managing Director w 24/7Communication i Marta Pokutycka-Mądrala, Corporate Affairs i PR Director w Nationale Nederlanden, porozmawiają z gośćmi z różnych środowisk na temat pozycji kobiet w PR.

Otaczający nas świat nieustannie się zmienia – wraz z nim zmienia się i umacnia postrzeganie roli kobiet w społeczeństwie, a w szczególności na rynku pracy. Jedną z takich branż jest PR, a rola kobiet w nim to temat badany i dyskutowany na całym świecie. Czy jednak środowisko zdominowane przez kobiety oznacza również równość płci? Celem wydarzenia #KobietywPR jest przede wszystkim rozpoczęcie dyskusji o wzmocnieniu pozycji kobiet w sektorze Public Relations, tak aby w pełni wykorzystały swój potencjał, a także inspirowanie branży do równego traktowania płci.

Podczas wydarzenia, na niełatwe pytania postarają się odpowiedzieć praktycy z branży i badacze. Prowadzący i goście zastanowią się m.in. dlaczego branża PR jest uważana za „kobiecy” sektor, jaka jest pozycja kobiet w polityce, a także dlaczego w PR pojawiają się takie same stereotypy, co w innych branżach?

Gośćmi #KobietywPR będą m.in.:
  1. Alicja Wysocka, Managing Parter w Clue PR,
  2. Małgorzata Rybak-Dowżyk, Corporate Communication Department Director
    w T-Mobile,
  3. Tomasz Sobierajski, socjolog,
  4. Barbara Krysztofczyk, Expert Marketing i PR polityczny,
  5. Magdalena Sobkowiak, dziennikarka, szefowa sztabu W. Kosiniaka (PSL),
  6. Julia Izmałkowa, HUMANOLOGIST (psycholog, researcher, mówca, autorka),
  7. Susan Hardwick, współzałożycielka Global Women in PR.

Dla 24/7Communication wyrównywanie szans i równe traktowanie pracowników bez względu na płeć jest niezwykle ważne. Dbamy o rozwój i zachowanie równowagi w życiu zawodowym i prywatnym wszystkich członków zespołu, a tak się składa, że branża PR jest niezwykle sfeminizowana. Właśnie dlatego chcemy wykorzystać okazję, jaką jest Dzień Kobiet i rozpocząć dyskusję na temat kobiet w PR: zachęcić je do pełnego wykorzystania swojego potencjału oraz zainspirować branżę do równego traktowania płci.podkreśla Dirk Aarts, Managing Partner w  24/7Communication.

Wydarzenie jest skierowane do branży PR – kobiet i mężczyzn pracujących w agencjach korporacjach i różnego rodzaju instytucjach.

Do wydarzenia można dołączyć na Facebooku 24/7Communication: #

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne na: #

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here