Home Aktualności Markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą 2018 – fotorelacja

Markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą 2018 – fotorelacja

802
0
SHARE

W atmosferze wdzięczności, podziękowań, wzruszeń i serdeczności – ta dobra energia która unosi się podczas naszych markowych spotkań, przyciąga kolejne osoby, miasta, kraje! Tak też było podczas naszego z Wami, piątkowego wieczoru – markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą w Hotel Nadmorski 9.03.2018.

Piękny to czas, kiedy od serca płynie z Was to, czym inspirujecie innych, zawodowo i prywatnie, czym tak pięknie dzielicie się z innymi i wraca do Was, dlatego rozmowom i wymianie doświadczeń raz jeszcze – nie było końca Tak właśnie jest w naszej społeczności, Klubie Marka jest kobietą – dobra energia do życia, realizacji Twoich, naszych małych wielkich marzeń, planów, wyzwań – więc zapraszam serdecznie, jeśli czujesz, że to może być także Twoje miejsce: # Jarosław Waśkiewicz, Prezes Klubu Marka jest kobieta.

W obiektywie piękne emocje uchwycił Piotr Wieliczko

Partnerem wieczoru była marka Volvo Drywa Gdańsk Gdynia

Więcej zdjęć na profilu fb Klubu Marka jest kobietą – kliknij


Zapraszamy cię do naszej ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Klubu Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości. Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, serdecznie zapraszam do Klubu Marka jest kobietą, napisz do nas:

#
www.facebook.com/markajestkobieta
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here