Home Aktualności Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Joanna Krzywkowska

Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Joanna Krzywkowska

1261
0
SHARE

 „Nowoczesny Mężczyzna czyli jaki?’’ – kim jest dla ciebie i według ciebie, „Nowoczesny mężczyzna”? Jakim charakterem, osobowością, wartościami, zasadami, powinien się cechować, kierować, kim być, w dzisiejszej, kobiecej rzeczywistości? Może jakiś przykład (lub antyprzykład) wśród dzisiejszych Panów, jeśli taki jest?

Dla mnie nowoczesny mężczyzna jest odkrywczy, twórczy i postępowy. Mężczyzna, który potrafi zadbać o siebie. Mam na myśli dbanie o rozwój intelektualny, emocjonalny i duchowy.

Ma odwagę, aby wyrażać swoje uczucia, mówić prawdę, nie ulegać presji i potrafi poprosić o pomoc kiedy jej potrzebuje, a także przyznać się do błędu. Ma siłę, aby podnieść się po niepowodzeniu i wyciągnąć z tego wnioski. Docenia i cieszy się z tego co ma. Daje innym dobro, ale takie bezinteresowne, niewymuszone. Potrafi stwierdzić fakty, ale nie ocenia, a przynajmniej się stara… Wie, że w domu się nie pomaga, tylko wykonuje się swoje obowiązki. Cechuje go samodzielne myślenie, nie daje sobą manipulować. Ma prawdziwe pasje.

Joanna Krzywkowska
Centrum Rozwoju Profesjonalny Tutoring

PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Kobiet na Fali KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Czekamy na Ciebie pod dobrym adresem: #

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here