Home Aktualności “Od snu do celu” z Beatą Jurasz w roku 2021

“Od snu do celu” z Beatą Jurasz w roku 2021

1002
0
SHARE

Cele są bardzo podobne do roślin. Mogą kiełkować, rosnąć i owocować tylko w określonych warunkach. Prywatnie, czy w pracy – wyznaczanie celów, a następnie ich osiąganie nie zawsze jest łatwe, ale wykonalne. Autorka w książce pt. „Od snu do celu” pokazuje jak wykorzystać swoje mocne strony, ale też wyciągnąć wnioski ze swoich słabości, aby pragnienia zamienić w cele i sięgnąć gwiazd.

Samo zaangażowanie w realizację celów nie wystarczy, dlatego autorka krok po kroku wyjaśnia, co należy zrobić, aby osiągnąć cele. Zabiera czytelnika ze sobą i wyposażając go we wszystko, czego potrzebuje w drodze do celu. Dzięki temu łatwo tworzy warunki i środowisko, w którym może osiągnąć wszystko, o czym marzył.

Książka przekazuje wskazówki nie tylko na temat wyznaczania celów, ale także sposobów na przezwyciężanie trudności i codziennych wyzwań. Czytelnik poznaje praktyczne inspiracje, działania, które może podjąć, aby zrealizować  swój cel z sukcesem i lekkością.  To jedna z tych książek, która wpływa na jakość Twojego życia, Twoją codzienność sprawiając, że uzyskujesz klarowność, skupienie a zarazem lekkość w drodze do realizacji Twoich celów.  Osiągasz lepsze rezultaty w krótszym czasie i przestajesz śnić a zaczynasz żyć celami i marzeniami nadając im realnego wymiaru.

Czas przestać przesuwać swoje cele na później.

../../2017/05/16/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here