Home Aktualności Osiągnij to! Poznaj swoją wartość z Marka jest kobietą i Wyd. Studio...

Osiągnij to! Poznaj swoją wartość z Marka jest kobietą i Wyd. Studio EMKA

919
0
SHARE
W morzu rozmów o sile kobiet Mika Brzezinski wyróżnia się bezpośredniością, asertywnością oraz praktycznością. To idealny poradnik dla kolejnego pokolenia kobiet, które będą rządzić światem – czy to z własnego biura w redakcji, z sali konferencyjnej czy rządowych gabinetów. Autorka bestsellerów z list „New York Timesa” Mika Brzezinski oraz producentka programu Morning Joe Daniela Pierre-Bravo napisały idealny poradnik dla kobiet, które chcą nadać dynamikę swojej karierze.

Premiera książki na polskim rynku nakładem @wydawnictwo studio emka sygnowana logiem „Marka jest kobietą” pojawi się na polskim rynku 15 kwietnia 2021 roku a już dziś jest w naszej markowej, klubowej bibliotece. Z tego też powodu mamy dla Was KONKURS w którym możecie wygrać jedną z pięciu egzemplarzy książki „OSIĄGNIJ TO!”

Pytanie konkursowe dotyczy tego, co płynie z okładki – wartości. Czym dla ciebie jest zdrowe poczucie własnej wartości? Od czego tak naprawdę zależy i jak je wzmocnić, jak wzmacniasz je Ty?

Na odpowiedzi czekamy do 18 kwietnia pod adresem: redakcja@markajestkobieta.pl
Najciekawsze z nich nagrodzimy ksiązkami.

#

Autor: Mika Brzezinski, Daniela Pierre-Bravo

Tytuł: Osiągnij to! Poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później

Premiera: 15.04.2021 r.

Ilość stron: 320

Oprawa: miękka

Format: 135×210 mm

REKOMENDACJE:

Idealny poradnik dla kolejnego pokolenia kobiet, które będą rządzić światem – czy to z własnego biura w redakcji, z sali konferencyjnej czy rządowych gabinetów.
Valerie Jarrett, była urzędniczka rządowa na stanowisku: starszy doradca prezydenta Obamy

W morzu rozmów o sile kobiet Mika Brzezinski wyróżnia się bezpośredniością, asertywnością oraz praktycznością. W książce Osiągnij to! wskazuje kobietom skuteczne sposoby zdobywania pracy. To niezastąpiony poradnik.
Laura Brown, redaktor naczelna magazynu „InStyle”

Ten szczery, bezpośredni poradnik pozwoli ci zaoszczędzić masę czasu! Mika i Daniela dzielą się sekretami, które przydadzą się każdej młodej kobiecie rozpoczynającej ścieżkę kariery. Dzięki nim dowiesz się, jak osiągnąć sukces.
Barbara Corcoran, potentatka handlu nieruchomościami oraz współprowadząca programu Shark Tank w stacji ABC

Celem tej książki jest nauczyć kobiety korporacyjnych zasad i poruszania się w świecie kariery. Książka ta ma jednak również drugie, być może ważniejsze przesłanie. Mówi o tym, że kobiety muszą odnaleźć w sobie siłę i nauczyć się piąć po szczeblach kariery oraz umieć stawać we własnej obronie. Dzięki temu mogą one pomóc nie tylko sobie, ale także kolejnym pokoleniom kobiet. Ich możliwości i szanse na rozwój formują się właśnie w tej chwili!

Tworzenie idealnego CV, rozmowy kwalifikacyjne i budowanie sieci kontaktów to dopiero początek. Jak jednak masz postępować, gdy zdobędziesz już wymarzoną pracę? I co zrobić, jeśli po pewnym czasie okaże się, że marzyłaś o czymś innym? Autorka bestsellerów z list „New York Timesa” Mika Brzezinski oraz producentka programu Morning Joe Daniela Pierre-Bravo napisały idealny poradnik dla kobiet, które chcą nadać dynamikę swojej karierze.

Książka Osiągnij to! zawiera wnikliwe wywiady z gwiazdami branży medialnej, modowej oraz biznesowej. To praktyczny przewodnik po zawiłych ścieżkach kariery, który nie tylko pozwoli ci otrzymać upragnione stanowisko, ale również pokaże, jak negocjować wypłatę, walczyć o awans czy upewnić się, że naprawdę robisz to, co kochasz.

WYKORZYSTAJ zawarte w tej książce historie jako inspirację i skup się na rozwijaniu umiejętności, które pomogą Ci odnieść sukces!

O autorkach:

MIKA BRZEZINSKI ‒ współprowadząca programu Morning Joe, prezenterka stacji MSNBC i autorka takich bestsellerów „New York Timesa”, jak Znaj swoją wartość, All Things at Once oraz Obsessed. Jest również stypendystką naukową na Harvard Institute of Politics oraz matką dwóch córek.

DANIELA PIERRE-BRAVO ‒ producentka programu Morning Joe w stacji MSNBC oraz współautorka NBC News Digital Know Your Value.

#

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here