Home Aktualności Premiery roku 2021: Kristen Ashley i Jej Żądanie miłości. Wyd. MUZA

Premiery roku 2021: Kristen Ashley i Jej Żądanie miłości. Wyd. MUZA

1328
0
SHARE

Zachwycająca, romantyczna i wywołująca mnóstwo emocji opowieść o tym, że życie jest pełne niespodzianek. Kristen Ashley, autorka bestsellerowych serii „Rock Chick” oraz „Dream Man”, napisała książkę, która wzrusza i skłania do refleksji. Udowadnia w niej, że na miłość i szczęście nigdy nie jest za późno, a uprzedzenia i różnice warto czasem odsunąć na bok. „Żądanie miłości” do polskich księgarń trafi już 3 lutego.

../../aktualnosci/co-zrobic-aby-pierwszy-dzien-w-pracy-nie-okazal-sie-ostatnim-material-ekspercki-skills-net/

Josephine Malone, asystentka fotografa mody światowej sławy, przybywa do niewielkiego miasteczka w stanie Maine, by pochować ukochaną babcię Lydię. Pod maską królowej śniegu ze świata luksusu i wielkich pieniędzy chowa się skrzywdzona dziewczynka, która właśnie straciła najbliższą osobę.

Josephine jest jednak specjalistką w ukrywaniu swoich prawdziwych uczuć. Odczytać je potrafi jedynie Jake Spear, wieloletni przyjaciel Lydii. Kiedy w spadku po zmarłej babci Josephine otrzymuje dom zwany Lawendową Willą oraz pokaźny majątek, nawet przez moment nie rozważa innego scenariusza niż sprzedaż nieruchomości i powrót do życia pełnego blasku fleszy i strojów z pokazów haute couture.  Sprawy się jednak komplikują, ponieważ testament Buni zawiera jeszcze jeden kuriozalny zapis. Okazuje się, że sprytna staruszka zapisała Jake’owi w spadku… swoją jedyną wnuczkę. Na nieszczęście Josie przyjaciel babci – były bokser i właściciel klubu ze striptizem, trzykrotny rozwodnik, samotnie wychowujący trójkę dzieci – zamierza spadek przyjąć…

Jaki zamysł miała Lydia Malone, gdy postanowiła połączyć ludzi, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego? Dlaczego uznała, że jej wnuczka powinna porzucić dotychczasowe życie i osiąść w starym domu na wybrzeżu? Co tak naprawdę ukrywa się pod obojętnością i wyniosłością Josephine? I najważniejsze: kim jest Jake Spear, któremu wydaje się, że absurdalny zapis testamentu może być wiążący?

„Żądanie miłości” to Kristen Ashley w wydaniu, jakiego polskie czytelniczki dotąd nie znały. Amerykańska pisarka, której największą popularność przyniosły powieści łączące wątki erotyczne z sensacją, skłania czytelniczki do szukania odpowiedzi na niełatwe pytania. Czy można kogoś zmusić do miłości? Czy pochodzący z dwóch różnych światów ludzie mogą stworzyć udany związek? A wreszcie: jak wiele warto poświęcić, by osiągnąć szczęście?

Otwierająca serię „Madeline” powieść „Żądanie miłości” (tytuł oryginalny „The Will”) została w 2020 roku zekranizowana przez amerykańską firmę producencką Passionflix. W rolę Josephine wcieliła się Megan Dodds (znana m.in. z filmu „Kontrakt na zabijanie”, w którym wystąpiła u boku Morgana Freemana i Johna Cusacka), a Jake’a Speara zagrał Chris McKenna, popularny aktor serialowy. Film wyreżyserowała Louise Alston.

Kristen Ashley – urodzona w Stanach Zjednoczonych autorka bestsellerów „New York Timesa”. Od zawsze pragnęła pisać książki. Swobodnie porusza się w różnych gatunkach literackich. Jest autorką ponad sześćdziesięciu powieści, w tym znakomicie przyjętych przez zagraniczne i polskie czytelniczki serii „Dream Man” oraz „Rock Chick”. Więcej informacji o autorce i jej twórczości można znaleźć na stronie: www.kristenashley.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here