Home Aktualności “Przeczucie”. Cesarz japońskiego kryminału w markowym konkursie, tylko z Klubem Marka jest...

“Przeczucie”. Cesarz japońskiego kryminału w markowym konkursie, tylko z Klubem Marka jest kobietą

613
0
SHARE

Sukces kryminałów skandynawskich to już pewnik. Czy teraz przyszła kolej na japońskie? Przeczucie Tetsuya Hondy to dowód, że tak może być. Lektura wciąga, intryguje i mrozi krew w żyłach. Realia japońskie dziwią, a arcyciekawa postać Pani komisarz w tokijskiej policji, budzi niepokój i podziw. Szczególnie, że koledzy woleliby widzieć ją w roli gejszy niż szefowej!

Zaczęło się od zwłok podrzuconych pod żywopłotem. Jak śmieci. I to w Tokio, gdzie nikt nie wyrzuci na ulicę nawet papierka. Szczelnie zawinięte w niebieską folię, obwiązane sznurkiem, z mnóstwem ran, z których największą zadano już po śmierci. Potem były kolejne ciała. Wszystkie potwornie zmasakrowane.

Komisarz Reiko czuła, że to szczególna sprawa. Tym bardziej że do śledztwa dołączył Katsumata. Jakże on jej nienawidził. Nie dość, że kobieta, to jeszcze młoda i piękna. I te jej przeczucia. Bardziej widział ją w roli gejszy niż komisarza w tokijskiej policji. Teraz muszą pracować razem. A Reiko coraz częściej ma przeczucie, że tym razem stawką jest nie tylko odnalezienie mordercy, ale i jej przyszłość.

“Przeczucie” to pierwsza część cyklu o młodej komisarz Reiko Himekawie. W samej tylko Japonii sprzedało się ponad 4 miliony egzemplarzy serii. Stała się ona podstawą dwóch seriali, filmu telewizyjnego i kinowego hitu.

Wydawnictwo ZNAK

Zapraszamy do markowego konkursu z Klubem Marka jest kobietą. Do wygrania mamy dla Was dwa egzemplarze, której oficjalna premiera książki odbędzie się 17 sierpnia.

Pytanie konkursowe brzmi: W jakiej, wartej uwagi sytuacji, Twoje przeczucie, intuicja, pomogła ci najbardziej? 

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką. Serdecznie zapraszamy, czekamy na Was pod adresem: do końca tygodnia (13.08.2017).

Szczęśliwe osoby powiadomimy drogą email, oraz na profilu fb Marka jest kobietą, jak również fb Biznesu na fali

 

Witamy w ogólnopolskim, międzynarodowym Klubie Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości?

Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Lokalnie, ogólnopolsko, międzynarodowo. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, serdecznie zapraszamy do Klubu Marka jest kobietą, to miejsce jest właśnie dla Ciebie: #
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

Jesteś ciekawa, jaka atmosfera panuje na naszych klubowych spotkaniach, jakie prowadzimy projekty, co robimy na co dzień? Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy do obejrzenia jednej z wielu galerii zdjęć na profilu fb Marka jest kobietą, a Ciebie, do napisania do nas, abyśmy mogli ci odpowiedzieć ze szczegółami: # www.facebook.com/pg/markajestkobieta/photos/?tab=albums

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here