Home Aktualności Przed nami IX edycja „Investment Forum & Awards Gala”. Patronat medialny Klubu...

Przed nami IX edycja „Investment Forum & Awards Gala”. Patronat medialny Klubu Marka jest kobietą

Już 8 maja w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się IX edycja „Investment Forum & Awards Gala”, spotkania kluczowych inwestorów i eksporterów z Polski i zagranicy. W tym roku Forum odbędzie się pod hasłem „Inwestycje–Kapitał–Innowacje” a wydarzenie zwieńczy uroczysta gala rozdania „Diamentów Inwestycji”. Patronat medialny Klub Marka jest kobietą.

677
0
SHARE

Już 8 maja w hotelu Regent w Warszawie odbędzie się IX edycja „Investment Forum & Awards Gala”, spotkania kluczowych inwestorów i eksporterów z Polski i zagranicy. W tym roku Forum odbędzie się pod hasłem „Inwestycje–Kapitał–Innowacje” a wydarzenie zwieńczy uroczysta gala rozdania „Diamentów Inwestycji”. Patronat medialny Klub Marka jest kobietą.

Szukasz inspiracji i wartościowych relacji? Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą Czekamy na Ciebie, #

Dotychczasowe edycje konferencji wzbudziły ogromne zainteresowanie w środowisku biznesowym, zrzeszając grono najwybitniejszych przedstawicieli sektora rynków inwestycyjnych oraz przedsiębiorców z Polski i zagranicy. Forum od lat cieszy się uznaniem największych spółek i zyskało status najbardziej merytorycznego wydarzenia o tematyce inwestycji.

Partnerami tegorocznej edycji są między innymi: KUKE, Raiffeisen Polbank, PIKA, bValue, Coast2Coast Capital, Bank Millennium, Emitel, Nord Partner, Linklaters czy Vistra Corporate Services.

Wśród tematów podejmowanych podczas tegorocznej konferencji będą zagadnienia dotyczące możliwości inwestycji i zmian modeli funkcjonowania firm w dobie rewolucji technologicznej. Ostatnia dekada przyniosła dynamiczny wzrost liczby i wartości inwestycji zrealizowanych przez polskie firmy poza krajem.

Made in Poland staje się rozpoznawalne w świecie, a rodzimym przedsiębiorcom nie wystarczają już sukcesy na lokalnym rynku. Naszym celem jest zebranie wyjątkowego grona ekspertów i liderów biznesu, którzy pochylą się nad perspektywami inwestycji w Polsce i za granicą oraz dzięki twórczej wymianie opinii zainspirują obecnych i potencjalnych inwestorów pokazując nowe możliwości i kierunki rozwoju.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala rozdania „Diamentów Inwestycji”, które uhonorują przedsiębiorców oraz firmy, które w 2017 roku dokonały istotnych dla polskiej gospodarki inwestycji w kraju i za granicą. Rejestracja na wydarzenie: ../../aktualnosci/kobiety-kobietom-lekcja-zycia-i-wewnetrzny-glos-intuicji/

Patroni Honorowi: Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne.

Patronat medialny: Biznesnafali.pl, Klub Marka jest kobietą

Partnerzy: Algotech Polska, bValue, Coast2Coast Capital, Emitel S.A., Konsalnet Holding S.A., KUKE S.A., Linklaters, Bank Millennium S.A., Nord Partner, PIKA, Pocztylion-Arka S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne, APN Promise S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A., Value4Capital, Vistra Corporate Services

Partner Instytucjonalny: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Partnerzy Wspierający: UNICEF Polska, Czesko-Polska Izba Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza


Zapraszam cię do naszej ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Klubu Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości. Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, serdecznie zapraszam do Klubu Marka jest kobietą, to miejsce jest właśnie dla Ciebie:

#
www.facebook.com/markajestkobieta
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here