Home Aktualności Siła kobiecości, Wasze historie. Laser frakcyjny na blizny pooparzeniowe

Siła kobiecości, Wasze historie. Laser frakcyjny na blizny pooparzeniowe

907
0
SHARE

biznes-na-fali-swiateczna-marka-jest-kobietaJesień to dobry czas na rozpoczęcie zabiegów laserem frakcyjnym. Dobrze nie przegapić tego momentu, bo laser nie lubi słońca, a dokładniej mówiąc, skóra nie lubi słońca gdy została poddana zabiegowi laserowemu. Ja poddałam się zabiegowi miesiąc temu i efekt jest powalający. Ale najpierw od początku. We wrześniu na spotkaniu Marka jest Kobietą poznałam wiele wspaniałych osób, o czym niejednokrotnie już pisałam.

Jedną ze wspaniałych kobiet jest Karolina Sozańska z Holistic Clinic Gdynia. Kilka dni po spotkaniu, Karolina zadzwoniła do mnie i zaoferowała pomoc w leczeniu laserem frakcyjnym. Przyznam się, że na początku zabrakło mi słów, nie wiedziałam co mam powiedzieć a w oczach pojawiły się łzy. Kim jest ta niezwykła kobieta, pewnie się zastanawiacie. Karolina Sozańska jest dyrektorem zarządzającym w Holistic Clinic GDYNIA, brzmi poważnie. Na co dzień Karolina jest empatyczną, wrażliwą i ciepłą osobą, zawsze uśmiechniętą. Stworzyła w Gdyni na najwyższym poziomie klinikę, gdzie każdy pacjent/klient czuje się jak w domu. Nowoczesne wnętrza zostały tak urządzone, że każdy pacjent ma poczucie komfortu, ciepła, intymności i bezpieczeństwa. Dobra lokalizacja, blisko parking dla samochodów, od SKM Gdynia Orłowo spacerem 10-15 min, telefoniczna informacja przypominająca o terminie wizyty (co w dzisiejszych czasach gdy tak pędzimy jest na duży plus), kawa, herbata i coś słodkiego 😉 Ja osobiście czuję się tam jak w domu.

Jak wygląda zabieg laserem frakcyjnym.
Zabieg laserem frakcyjnym zaczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego, aby zapewnić komfort w trakcie operowania laserem na skórze (w skrócie, żeby nie bolało). U mnie to wygląda tak, że po nałożeniu maści leżę około 60 minut, żeby dobrze znieczulić skórę. Okrywają cieplutkim białym kocem, podana jest herbata i można się zrelaksować. Po znieczuleniu, oczyszczeniu skóry przeprowadzany jest zabieg. Na oczy zakłada się specjalne okulary, żeby chronić oczy. Sam zabieg jest przyjemny, prawie bezbolesny (ból do wytrzymania), jeden minus taki, ze czuć spaloną skórę. Po zabiegu skóra jest czerwona, odczuwa się lekki ból i dyskomfort. Z bliska i w dotyku skóra wygląda jak papier ścierny (jest podziurkowana). Gojenie trwa kilka dni, gdzie w tym czasie trzeba dbać o higienę skóry i natłuszczać ją.

jola-golianek2

Kontrola po 4 tygodniach. Efekt jaki uzyskaliśmy, przekroczył wszelkie wyobrażenia. Nikt nie spodziewał się efektu „wow”. Ja już podczas gojenia zauważałam zmiany. W lustrze przeglądałam się bez przerwy, a zachwytu nad szyją dawałam upust codziennie. Zaczęłam odzyskiwać twarz, szyję, podbródek. I niby nic takiego, bo zaakceptowałam siebie, to jak człowiek zauważa zmiany to na nowo rośnie w nim nadzieja. Skóra jest bardziej elastyczna, mniej miejsc czerwonych, bliznowce zrobiły się trochę płaskie i najważniejsze, mogę wyprostować plecy, co do tej pory mnie ograniczało ze względu na lekki przykurcz. To co czuję nie da się opisać, ale inni zauważyli, że coś zmieniło się we mnie, oczy nabrały większego blasku a uśmiech nie schodzi z twarzy.

A teraz, o niesamowitym spotkaniu. Dr Luiza z Holistic Clinic Gdynia, która wzięła mnie pod swoje skrzydła i stałam się jej pacjentką. Luiza pamięta mnie z tamtego okresu po wypadku, jak leżałam w klinice i jak bardzo mnie zapamiętała. W tamtym czasie przebywała na oddziale oparzeń i przez krótki czas mną się zajmowała. Ja w ogóle nie pamiętam tamtej chwili, zresztą w czasie leczenia tyle osób przewijało się wokoło mnie (taki ciężki stan), że chyba trudno byłoby zapamiętać wszystkie osoby. Dr Luzia ciepła, wrażliwa osoba, z pełnym profesjonalnym podejściem do pacjenta, bardzo dbająca o dobro pacjenta i jego komfort. Jak dziwnie toczy się życie, powtórne spotkanie. Ja nie wierzę w przypadki w życiu, widocznie musiałyśmy się ponownie spotkać, tak miło być.

jola-golianek1

Dzisiaj jestem szczęśliwa, bo oprócz tego że leczę się w Holistic Clinic, to jeszcze moi podopieczni znajdą tam pomoc medyczną i estetyczną.

Szczerze mogę napisać, że każda osoba pracująca w Holistic Clinic Gdynia jest przemiłą, przesympatyczną osobą. Personel, ekipa na najwyższym poziome.

Jeżeli jesteś po oparzeniu, masz przykurcze, bliznowce które utrudniają codzienne funkcjonowanie lub inny defekt ciała i go nie akceptujesz, zgłoś się do Holistic Clinic Gdynia Al. Zwycięstwa 241/6 Tritum Business Park Nowe Orłowo. Ja, serdecznie polecam. Przekonałam się dosłownie – na własnej skórze. To działa!

Jolanta Golianek, Prezes Fundacji Poparzeni

* * * * * * * *

Szukasz inspiracji i wartościowych relacji? Powadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą #

marka-zaproszenie-wklad biznes-na-fali-swiateczna-marka-jest-kobieta

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here