Home Aktualności Sopocki hotel Bayjonn zaprasza do wyjątkowych spotkań biznesowych i lifestylowych premier

Sopocki hotel Bayjonn zaprasza do wyjątkowych spotkań biznesowych i lifestylowych premier

1040
0
SHARE
Nowoczesny hotel Bayjonn położony w samym centrum Sopotu, przy słynnym „Monciaku”, coraz liczniej zdobywa serca nie tylko trójmiejskiego środowiska biznesu. Na organizację swoich lifestylowych premier czy kameralnych spotkań biznesowych, ten butikowy hotel wybierają również organizatorzy wydarzeń z całej Polski.

„Poczuj się Bayjonn”.

Po inwestycji w 2017 roku czyli rozbudowie hotelu o czwarte piętro będące obecnie wizytówką hotelu Bayjonn, wzrok biznesu zwrócił uwagę klimat, który udało się stworzyć zespołowi tego wyjątkowego miejsca spotkań. Dodatkowo, luksusowe materiały, meble i elementy wyposażenia apartamentu, pokoi czy sali konferencyjnej sprawiają, że spotkania organizowane w Bayjonn nabierają zdecydowanie osobistego charakteru. Położenie tego butikowego hotelu zaledwie kilkaset metrów od plaży w Sopocie dodatkowo inspiruje, aby uczestnicy i organizatorzy czuli się tu naprawdę wyjątkowo, o każdej porze roku.

Dopełnieniem organizacyjnej całości atmosfery „Bayjonn” niech posłuży również fakt, że zarówno właściciel jak i dyrektor hotelu wspierają i organizują lokalną i ogólnopolską przestrzeń wydarzeń biznesowych, kulturalnych i sportowych. Andrzej Grzechnik, właściciel hotelu Bayjonn jest zapalonym sportowcem, organizatorem dorocznego, międzynarodowego turnieju Badminton Bayjonn Cup a dyrektor hotelu Iwona Kmiecik, Ambasadorka Klubu Marka jest kobietą, wspiera liczne inicjatywy które inspirują kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym.

„Serdecznie zapraszam do naszego hotelu, gdzie czas płynie w wyjątkowy sposób. Dlatego jeśli chcieliby Państwo zorganizować jakiekolwiek spotkanie biznesowe, debatę, wydarzenie prasowe inaugurujące ważny dla Państwa marki projekt, zapraszam serdecznie do korzystania z naszych wnętrz – apartamentu, tarasu, sali konferencyjnej. Sukces Państwa wydarzenia i zadowolenie uczestników to także nasz sukces, dlatego poza profesjonalizmem obsługi, gwarantujemy zaangażowanie, partnerskie relacje i wsparcie. Zapraszam do osobistego kontaktu i zwiedzania naszego obiektu, aby poczuć się Bayjonn” – zachęca Iwona Kmiecik, dyrektor hotelu Bayjonn Sopot.

Hotel Bayjonn Sopot
Iwona Kmiecik,
Dyrektor Hotelu
email: marketing@bayjonnhotel.pl
tel.: 502-034-779

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here