Home Aktualności TOFU Studio z wyjątkowym kalendarzem dla Fundacja „KRWINKA”. Zapraszamy do konkursu,...

TOFU Studio z wyjątkowym kalendarzem dla Fundacja „KRWINKA”. Zapraszamy do konkursu, wygraj kalendarz z autorskimi ilustracjami

755
0
SHARE

TOFU Studio, podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowało charytatywnie kalendarz, którego głównym celem było wsparcie wizerunkowe działań wybranej przez siebie fundacji pomagającej dzieciom. W tym roku do współpracy została zaproszona Fundacja „KRWINKA” z Łodzi pomagająca dzieciom z chorobami nowotworowymi. 

W tym roku TOFU Studio przygotowało kalendarz wieloplanszowy z autorskimi ilustracjami, którego tematyką przewodnią są roboty. Poza wielobarwnymi planszami przypisanymi konkretnym miesiącom, każda z kart kalendarza ma również formę kolorowanki, do której dołączone są kredki.

Przy dużym wsparciu merytorycznym i produkcyjnym drukarni NORMEX z Gdańska oraz wsparciu finansowemu ze strony firmy MARCOPOL z Chwaszczyna, wyprodukowano  kalendarze, które następnie w formie prezentu zostały podarowane „KRWINCE”.

TOFU Studio w latach ubiegłych miało także okazję przygotowywać charytatywnie podobne projekty dla Fundacji Hospicyjnej, Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, czy też warszawskiej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Charytatywne prace studia były też niejednokrotnie nagradzane w kraju i zagranicą. W roku ubiegłym TOFU Studio otrzymało za kalendarz „DINOZAURY” GRAND PRIX oraz II nagrodę w kategorii: KALENDARZ CHARYTATYWNY w konkursie ZOOM ART 2016 w Katowicach, złoty medal na 9th International Design Awards w Los Angeles, oraz srebro w kategorii PRINT / PROFESSIONAL CALENDAR DESIGN na 46th Creativity International Awards odbywającym się w Louisville w USA.

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest ten unikatowy kalendarz “ROBOTY” z autorskimi ilustracjami do kolorowania. Wystarczy, że uzasadnisz nam, dlaczego właśnie w Twoje ręce powinien on trafić. Najbardziej oryginalną odpowiedź nagrodzimy kalendarzem. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem # 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here