Home Aktualności Z Martyną Wojciechowską na arktycznym Krańcu Świata – foto zapowiedź Jack Wolfskin

Z Martyną Wojciechowską na arktycznym Krańcu Świata – foto zapowiedź Jack Wolfskin

O swoich wyjątkowych przygodach i odważnych bohaterkach Martyna Wojciechowska opowie w prelekcji "10 lat kobiety na Krańcach Świata" już 17.11 w Warszawie, podczas II edycji Wolfskin Stories Event. Autorskie wydarzenie marki Jack Wolfskin i projektu Wilcza Strona, to unikalne spotkanie gromadzące pasjonatów samorozwoju, podróży, natury i dobrego życia. To wydarzenie dla każdego, kto poszukuje inspiracji i motywacji do przesuwania swojego horyzontu. Wśród prelegentów, którzy podzielą się siedmioma wyjątkowymi historiami, będą m.in. Martyna Wojciechowska, Adam Wajrak, czy Busem przez Świat. Zapraszamy!

550
0
SHARE

O swoich wyjątkowych przygodach i odważnych bohaterkach Martyna Wojciechowska opowie w prelekcji “10 lat kobiety na Krańcach Świata” już 17.11 w Warszawie, podczas II edycji Wolfskin Stories Event. Autorskie wydarzenie marki Jack Wolfskin i projektu Wilcza Strona, to unikalne spotkanie gromadzące pasjonatów samorozwoju, podróży, natury i dobrego życia. To wydarzenie dla każdego, kto poszukuje inspiracji i motywacji do przesuwania swojego horyzontu. Wśród prelegentów, którzy podzielą się siedmioma wyjątkowymi historiami, będą m.in. Martyna Wojciechowska, Adam Wajrak, czy Busem przez Świat. Zapraszamy!

Jack Wolfskin z Martyną Wojciechowską, na arktycznym Krańcu Świata

Spitsbergen – największa wyspa Norwegii, położona na Morzu Arktycznym. To właśnie tam Martyna Wojciechowska, wraz z ekipą programu „Kobieta na krańcu świata” udała się kręcić pierwszy odcinek 10., jubileuszowego sezonu programu. Wszyscy wyposażeni w ciepłą odzież od Jack Wolfskin.

Wilcza łapka towarzyszyła Kobiecie na Krańcu Świata już w Mongolii, Boliwii i Pakistanie. Prawdziwe wyzwanie przyszło na Spitsbergenie. Podczas realizacji odcinka ekipa pracowała przy odczuwalnej temperaturze -30’C. Z myślą o komforcie pracy w tak skrajnych warunkach, Jack Wolfskin wyposażył załogę w najcieplejsze kurtki z zimowej oferty – model THE COOK PARKA. To kurtka wypełniona kaczym puchem, z wiatroszczelną technologią Stormlock, fartuchem śnieżnym i kapturem ze sztucznym futrem, w którym zastosowano warstwę syntetycznej ociepliny MICROGUARD SILVER.

Obojętne, czy chodzi o wyprawę psim zaprzęgiem, ekspedycję arktyczną, czy zimową wycieczkę do Laponii – kurtka THE COOK PARKA to perfekcyjne wyposażenie.

Wyjazd wspomina także załoga Jack Wolfskin Polska: “Za Martynę i ekipę przez cały czas trzymaliśmy mocno kciuki, śledziliśmy social media i cieszyliśmy się z wiadomości, które spływały: “Wrażenia niesamowite. Kurtki fantastyczne. Było w nich optymalnie ciepło”. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć nagrywanie kolejnej niesamowitej historii na krańcu świata. Premierowy odcinek obejrzeć będzie można 11.11, o godzinie 11:00 w stacji TVN.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here