Home Aktualności Zapraszamy na markowy, międzynarodowy wieczór z Klubem Marka jest kobietą – 9.03.2018...

Zapraszamy na markowy, międzynarodowy wieczór z Klubem Marka jest kobietą – 9.03.2018 Hotel Nadmorski

3405
0
SHARE

Jak co roku o tej porze, w marcu, spotykamy się z naszymi klubowiczkami z Polski i ze świata, kobietami na fali i przyjaciółmi Klubu Marka jest kobietą, w Hotelu Nadmorski w Gdyni, godz. 18:00, aby wspólnie celebrować i radować się, Waszymi i naszymi małymi i wielkimi sukcesami, wartościami, doświadczeniami życia, czyli wszystko to, co nas pięknie łączy, wzmacnia, rozwija osobiście, zawodowo. To Wasz wieczór – nas wspólny czas. Po prostu jak zwykle – niezwykle, zawsze wyjątkowo, energetycznie, inspirująco, z niespodziankami.

A poza tym, jak zwykle – to co zwykle, czyli najpiękniejsze emocje, rozmowy i inspiracje z Kobietami na Fali z Polski i za granicy, specjalni goście, wyjątkowe niespodzianki, zabawa, poczęstunek i piękna sesja zdjęciowa i wiele więcej…

Szczegółów jak zwykle udziela Prezes Klubu Marka jest kobietą – Jarosław Waśkiewicz

Uczestnictwo w spotkaniu, zgłaszamy do 8 marca 2018, osobiście u Prezesa Klubu Marka jest kobietą, pod adresem mail: #

Potwierdzeniem udziału w spotkaniu jest dokonanie opłaty uczestnictwa:

dla klubowiczek – członkiń Klubu Marka jest kobietą: 69zł,

pozostali goście: 99zł.

nr konta Marka jest kobietą:
Millennium Bank 37 1160 2202 0000 0002 8971 5470.

Partnerów biznesowych z pomysłami, chcący pokazać swoją markę podczas tego wieczoru, zapraszamy również do kontaktu, pod adresem: #

PRZYŁĄCZ SIĘ DO KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ – TWOJA SILNA STRONA KOBIECOŚCI: POLSKA-EUROPA-ŚWIAT
Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Spotkania klubowe Marka jest kobietą, to tylko jedno z kilkudziesięciu projektów i inicjatyw, lokalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych, wspierających Ciebie osobiście. Oraz Twoją markę – każdego tygodnia, miesiąca, przez cały rok. Jeśli więc jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, to serdecznie zapraszamy do Klubu Marka jest kobietą, czekamy właśnie na Ciebie. Napisz do nas:
#
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

Jesteście ciekawi, jaka atmosfera panuje na naszych klubowych spotkaniach? Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy do obejrzenia jednej z wielu galerii zdjęć na profilu fb Marka jest kobietą: www.facebook.com/pg/markajestkobieta/photos/?tab=albums

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here