Home Aktualności Zaproszenie na galę Nowe Technologie dla Dziewczyn 2021

Zaproszenie na galę Nowe Technologie dla Dziewczyn 2021

1130
0
SHARE
Podczas oficjalnej Gali Inauguracyjnej programu “Nowe technologie dla dziewczyn” 25 młodych kobiet maturzystek i studentek kierunków informatycznych z uczelni w całej Polsce już 12 października w hotelu Scandic w Gdańsku otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł brutto i możliwość wzięcia udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie. Laureatki wybrano spośród ponad 800 kandydatek. W wydarzeniu weźmie udział Prezes Klubu Marka jest kobietą.

Serdecznie gratulujemy wybitnym laureatkom, jak również Dziekanom prowadzącym najlepsze wydziały związane z informatyką i nowymi technologiami!

Program „Nowe Technologie dla Dziewczyn”, to pionierska na polskim rynku inicjatywa, która ma zachęcić młode kobiety do zainteresowania się nowymi technologiami i wyborem ścieżki zawodowej z nimi związanej. Stypendystki programu, czyli 25 młodych kobiet z całej Polski, znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel oraz otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł brutto, które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaprosimy również do wzięcia udziału w programie stażowym w Intel Technology Poland w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie. Organizatorami inicjatywy jest: Intel – firma współtworząca przyszłość nowych technologii oraz Fundacja Edukacyjna Perspektywy, która od lat wspiera edukacyjne wybory m.in. w ramach akcji „Dziewczyny na politechniki!”.

#

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here