Home Marka Jest Kobietą Co daje mi wewnętrzny napęd? Małgorzata Petlińska-Kordel Dyrektor Marketingu i PR Asbis...

Co daje mi wewnętrzny napęd? Małgorzata Petlińska-Kordel Dyrektor Marketingu i PR Asbis Poland

716
0
SHARE

1. Realizacja zadań niemożliwych do zrealizowania

Wierzę, że tylko pokonując własne słabości i ograniczenia narzucone przez innych ludzi można zmieniać rzeczywistość i kształtować ją po swojemu. Nic nie daje mi większej siły niż stwierdzenie, że czegoś nie da się zrobić. Wszystko się da, można rozwiązać każdy problem, wystarczy tylko trochę nad nim popracować.

2. Ciągłe podwyższanie poprzeczki

Szczęście to ciągłe poszukiwanie. Nie uznaję stania w miejscu. Uwielbiam celebrować radosne chwile, ale jeszcze bardziej patrzeć, jak kolejne cele i marzenia krok po kroku się ziszczają.

3. Nieustanna nauka

Na błędach własnych i cudzych, na zwycięstwach, porażkach i konfrontacjach. Lubię pracować z ludźmi słownymi, mądrymi i ciekawymi świata. Wymagam dużo, ale najwięcej od siebie.

4. Rodzina, Relaks, Refleksja

Spokojny wieczór po ciężkim dniu jest wart tych kilkunastu męczących godzin. Wszystkie stresy najchętniej odreagowuję w wysiłku fizycznym – mam na koncie 8 maratonów i 6 półmaratonów. Kocham też pływać, wspinać się po górach i jeździć na rolkach.

Mam też to szczęście, że praca jest też moją pasją, nie mogłabym jednak żyć tylko nią. Największą wartością dla mnie jest moja rodzina – dla niej jestem gotowa rzucić wszystko czy przeprowadzić się na drugi koniec świata. Wiem, że zawsze dam sobie radę.

**********
Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą. #

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here