Home Marka Jest Kobietą Co daje mi wewnętrzny napęd? Renata Zielezińska, Redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl

Co daje mi wewnętrzny napęd? Renata Zielezińska, Redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl

769
0
SHARE

W 2010 roku moje życie związało się z branżą kosmetyczną. Miała to być przelotna przygoda, a okazało się, że kiedy poznałam branżę beauty marketingu od wewnątrz, postanowiłam w niej pozostać na dłużej. A co więcej, postanowiłam nieźle namieszać. Kosmetyki, zdrowie, odpowiednie odżywianie, sport oraz marketing, pr i copywriting to dziedziny, które łączę w swojej pracy, by wspierać firmy urodowe w budowaniu silnych marek. Każdego dnia sporo się dzieje, jest wiele pracy do wykonania i wiele tematów do ogarnięcia. Bywa, że pod koniec dnia jestem zmęczona, ale szczęśliwa, bo robię to, co uwielbiam. Myślę, że to jest właśnie moim napędzaczem do działania oraz energetyzerem. Praca, którą wykonuję, jest moją pasją.

Niezwykłymi momentami dla mnie są chwile kontaktu z klientami – spotkania, rozmowy również te telefoniczne, wymiana maili. Możliwość spojrzenia na ich firmy inaczej, z mojego bardzo pomysłowego i kreatywnego punktu widzenia. Inspirują mnie wszystkie rozmowy z ludźmi.

Przeogromną motywację do działania dają mi klienci, kiedy postanawiają podjąć współpracę z prowadzoną przeze mnie redakcją, ponieważ prezentuje ona fantastyczną jakość lub też klienci, którzy po kilku tygodniach owocnej współpracy przesyłają podziękowania za wykonane działania, z informacją, że już dostrzegli efekty oraz kojarzą z naszą redakcją swoich znajomych, którzy również będą zainteresowani współpracą z nami.

W redakcji czasem (nawet często!) trzeba coś zrobić na już lub na wczoraj, bywa wiele sytuacji stresujących, jednak trzeba nauczyć się podchodzić rozsądnie i z humorem do takich momentów, aby nie dać się zwariować.

Poza prowadzeniem portalu pomagam w rozwoju firmom kosmetycznym, jestem copywriterem, prowadzę blogi i marek kosmetycznych, doradzam firmom i sklepom z branży beauty, jakie działania warto podjąć, w celu budowania relacji z klientami, znajdowania klientów i budowania własnej marki. To sprawia, że mogę puścić wodze fantazji i często w kreatywny sposób przedstawić swoje pomysły.

Dodatkowo staram się ciągle uczyć, dokształcać i zdobywać wiedzę, w jaki sposób mogę pomóc moim klientom, co w swoich działaniach mogę poprawić, co mogę robić lepiej, inaczej, efektywniej. Jest to dla mnie sprawa priorytetowa.

Tutaj kluczem do sukcesu jest również dobra organizacja czasu pracy i odpowiednie zaplanowanie działań do wykonania.

Poza tym energię do działania i ciągłego rozwoju czerpię z poznawania nowych firm, produktów i usług kosmetycznych. Bardzo intrygują mnie mało znane lub zupełnie jeszcze nieznane tematy, z którymi mogę podzielić się na łamach portalu.

Co jeszcze? Czas spędzony z najbliższymi, w trakcie zabawy w ogrodzie, jazdy na rowerze, celebrowania chwil spędzonych w lesie, spaceru po górach. Czas relaksu w jacuzzi czy saunie oraz w spa.

Moje motto, które każdego dnia, w postaci efektów mojej pracy daje mi naprawdę mnóstwo energii: “Kiedy w odpowiedni sposób budujesz silną markę, nadejdzie taki dzień, gdy cena przestaje być najważniejsza! Klient wybiera Twoją ofertę, mimo że proponujesz najwyższą cenę, ale za to prezentujesz doskonałą jakość!”

Renata Zielezińska, Redaktor prowadząca TrustedCosmetics.pl

strona: ../../category/aktualnosci/page/42/index-1.htm
facebook: #

**********
Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub Marka jest kobietą. #

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter

call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here