Home Marka Jest Kobietą Portal „Marka jest kobietą” wpiera krakowskie spotkania „Ziemiańska dla Kobiet”

Portal „Marka jest kobietą” wpiera krakowskie spotkania „Ziemiańska dla Kobiet”

518
0
SHARE

Już 18 kwietnia 2015 roku o godzinie 19.00 rozpoczynamy kolejne spotkanie z cyklu „Ziemiańska dla Kobiet”. Ponownie w przyjaznej przestrzeni restauracji Ziemiańska, przy lampce wina porozmawiamy na kobiece tematy. W trakcie spotkania wszystkie Panie skorzystają z wiedzy praktycznej, otrzymają porady od ekspertów, dla wszystkich uczestniczek spotkania przygotujemy też upominki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rezerwacja miejsc: 12 341 44 92. Kobiece spotkania w restauracji „Ziemiańska” odbywają się pod medialnym patronatem portalu „Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości” www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

W sobotę swoim doświadczeniem podzielą się Agata Kitner oraz Agata Rusitak z Galerii Piękna. Opowiedzą jak w prawdziwie francuskim stylu Guinot można dbać o urodę. Przedstawią najnowsze trendy w wiosennym makijażu, za pomocą którego w kilku prostych gestach nadamy twarzy świetlistą promienność. W trakcie osobistych konsultacji podpowiedzą jak poczuć się piękną od stóp do głów. Ponadto każda z Pań uczestniczących w spotkaniu otrzyma Vouchery zniżkowe na zabieg Hydraclean oraz Eye Logic.

Kolejnym gościem będzie Daniel Piwowar, krakowski fryzjer łączący nowatorskie, szalone i designerskie pomysły z klasycznym rzemiosłem fryzjerstwa artystycznego. Opowie o najnowszych trendach w strzyżeniu i koloryzacji, a w trakcie indywidualnych spotkań zaproponuje uczestniczkom spotkania metamorfozę. W prezencie 5 uczestniczkom spotkania wręczy vouchery na zabiegi pielęgnacyjne wraz z modelowaniem, a każda z Pań otrzyma rabat w wysokości 30% na usługę w atelier Fryzjer Piwowar.

Czy 10% to dużo czy mało? Czy słowo „inwestycja” brzmi groźnie? Gdzie i jak znajdować pieniądze oraz jak ich „nie wyrzucać w błoto”. Na te pytania odpowie Wojciech Piotrowski, ekonomista i praktyk systemów rabatowych z programu rabatowego Karta na +. Pan Wojciech w prezencie 5 Paniom wręczy karty rabatowe programu Karta na +, a osoby przekonane do tematu kart rabatowych będą miały możliwość zakupu w niższej cenie wspomnianej karty.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Rezerwacja miejsc: 12 341 44 92

Restauracja Ziemiańska
ul. Izaaka 7, 31-057 Kraków
tel.: +48 12 341 44 92, +48 693 215 700
e-mail: restauracja@ziemianska.pl
www.ziemianska.pl

MARKA JEST KOBIETA logo1 001 009 013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here