Home Marka Jest Kobietą Wystartowała ogólnopolska strona Markajestkobieta.pl – Twoja silna strona kobiecości

Wystartowała ogólnopolska strona Markajestkobieta.pl – Twoja silna strona kobiecości

615
0
SHARE
marka jest kobietą trójmiasto
Kochani, wystartowaliśmy! Choć obchodzimy w tym roku 10-lat działań na rzecz dobrych praktyk w biznesie, będąc organizatorem szeregu konferencji, debat i spotkań, w ramach “executive meetings” z udziałem najlepszych praktyków biznesu, to jednak rok temu, na zaproszenie kobiecych organizacji, postawiliśmy “na Was” – promując i pokazując Waszą siłę kobiecości, w profesjonalny, biznesowy jak i medialny, sposób, na ogólnopolską skalę, dając Wam miejsce i narzędzia do tego, abyście mogły nawzajem się inspirować – i profesjonalnie wspierać.
„Marka jest kobietą” –  czyli cykliczne wieczory biznesowe wokół tematyki marki i rozwoju osobistego, prowadzone w formule motywacyjno-inspirujących wystąpień dla przedsiębiorczych kobiet w całej Polsce, rozwinęły zatem skrzydła na całą Polskę. Widać Was i Wasze piękne działania, naszą kobiecą społeczność, która jest czymś więcej niż tylko spotkaniami dla kobiet. Emocje, wartości i relacje, które niesie ze sobą, które tu występują i tworzą się, dzięki Wam i naszym spotkaniom, procentują na Wasze osobiste działania w życiu prywatnym jak i zawodowym. To widać, Wy to dostrzegacie, jesteście wdzięczne a owoce Waszych działań – nasze wspólne działania widzi cała Polska. Stąd też zaproszenia do współpracy z nami, ze społecznością “Marka jest kobietą” napływające od kilku miast w Polsce, abyśmy powtórzyli sukces Trójmiasta także u nich. Poznań, Kraków, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz – już czekają, nas zapraszają. To właśnie w tych miastach czekają na Was i już tworzą się piękne i silne społeczności wartościowych, ambitnych i otwartych kobiet. Kolejne miasta już czekają.

KOBIETY POTRZEBUJĄ WZAJEMNEJ ENERGII I INSPIRACJI DO DZIAŁANIA, GDYŻ CUDOWNIE POTRAFIĄ DZIELIĆ SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI I INSPIROWAĆ SIEBIE NAWZAJEM. DLATEGO TEŻ”MARKA JEST KOBIETĄ”  PRZYCIĄGA JAK RÓWNIEŻ INSPIRUJE. W TEJ SPOŁECZNOŚCI JEST SIŁA – TWOJA SIŁA KOBIECOŚCI.

Ogólnopolskie spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” dedykowane są przedsiębiorczym kobietom szukającym realizacji w życiu zawodowym i osobistym, motywacji do działania i inspiracji. W ramach spotkań z cyklu “Marka jest kobietą” mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz czerpać pozytywną energię ze wspólnego działania. Tematyka spotkań obejmuje zagadnienia z obszaru zarządzania, budowania marki własnej i biznesowej oraz rozwoju osobistego. Do tego w każdej chwili założyciel Akademii “Marka jest kobietą” służy codzienną pomocą biznesową w realizacji Waszych celów, osobistych jak i zawodowych. To, co nas wyróżnia, i wiele więcej, znajdziecie w zakładce “KLUB” – zapraszamy serdecznie, przyłącz się do społeczności “kobiet na fali” już dziś.

                                                    * * * * * * *

10431502 742493959157770 9075049359428500030 n

10360357 669907619749738 4108845398213259533 na3foto

MJK 14-11-13 0111

MJK 14-11-13 0771

MJK 14-11-13 0991

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here