Home Pochwała Wartości “Marka jest kobietą” otwiera się w stolicy – GRAND OPENING już 23...

“Marka jest kobietą” otwiera się w stolicy – GRAND OPENING już 23 kwietnia w EXPO XXI

822
0
SHARE
Akademia „Marka jest kobietą” rozwija skrzydła. Już w kwietniu inicjatywa stworzona przez Jarosława Waśkiewicza z myślą o przedsiębiorczych kobietach nastawionych na rozwój swoich kompetencji, zawita do stolicy. Inauguracyjne spotkanie pod hasłem “Marka jest kobietą – siła kobiecości” odbędzie się w EXPO XXI Warszawa.Ogólnopolskie spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” dedykowane są przedsiębiorczym kobietom szukającym realizacji w życiu zawodowym i osobistym, motywacji do działania i inspiracji. W ramach projektu mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz czerpać pozytywną energię ze wspólnego działania. Tematyka spotkań obejmuje zagadnienia z obszaru zarządzania, budowania marki własnej i biznesowej oraz rozwoju osobistego.

01 Akademia

Do tej pory spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” odbywały się na Pomorzu, Poznaniu i Krakowie. Dzięki współpracy z EXPO XXI Warszawa, juz w kwietniu br projekt po raz pierwszy zawita do Warszawy. Inauguracyjne spotkanie 23 kwietnia otworzy pomysłodawca i organizator przedsięwzięcia, coach i redaktor naczelny serwisu Biznesnafali.pl Jarosław Waśkiewicz oraz Żaneta Berus, Prezes EXPO XXI Warszawa i laureatka nagrody „Osobowość Roku 2014”

KOBIETY POTRZEBUJĄ WZAJEMNEJ ENERGII I INSPIRACJI DO DZIAŁANIA, GDYŻ CUDOWNIE POTRAFIĄ DZIELIĆ SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI I INSPIROWAĆ SIEBIE NAWZAJEM. DLATEGO TEŻ”MARKA JEST KOBIETĄ”  PRZYCIĄGA JAK RÓWNIEŻ INSPIRUJE. W TEJ SPOŁECZNOŚCI JEST SIŁA – TWOJA SIŁA KOBIECOŚCI.

a3foto

MJK 14-11-13 0111

MJK 14-11-13 0771

Ramowy program spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” w  EXPO XXI Warszawa:

18:00 Otwarcie spotkania i powitanie gości przez Żanetę Berus oraz Jarosława Waśkiewicza;

18:10 Warsztaty motywacyjne, prowadzone przez Jarosława Waśkiewicza – Jak odkryć w sobie siłę oraz motywację do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych?

19:30 Debata w gronie kobiet sukcesu;

20:00 Inauguracja portalu Markajestkobieta.pl, dedykowanego kobietom biznesu  w Warszawie (plus specjalna niespodzianka dla wszystkich uczestniczek obecnych na spotkaniu);

20:20 Loteria wizytówkowa – losowanie nagród i upominków ufundowanych przez partnerów i sponsorów wydarzenia.

Informacje dotyczące uczestnictwa w spotkaniach „Marka jest kobietą”
Ze względu na kameralną formułę spotkań “Marka jest kobietą”, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można składać pod adresem # z dopiskiem „Inwestycja w siebie”. Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 89 zł (69 zł dla dotychczasowych uczestniczek spotkań z cyklu „Marka jest kobietą”).

O Jarosławie Waśkiewiczu
Wydawca, redaktor naczelny pomorskiego portalu informacyjnego Biznesnafali.pl. Założyciel Akademii „Marka jest kobieta”, od ponad 10 lat prowadzi inspirujące spotkania w ramach „executive meetings” z najlepszymi praktykami biznesu, ludźmi sukcesu. Razem z Warrenem Buffetem rekomenduje światową publikację „Jack Welch mówi, a cały świat słucha”. Jest patronem i ambasadorem ważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce z dziedziny przywództwa, komunikacji, marki osobistej. Autor serwisu Pochwalawartosci.pl, nominowanego do nagrody Najlepszy Blog Roku pisany przez Gdańszczan. Coach i mówca motywacyjny, na stałe współpracuje z ogólnopolskim czasopismem dla kobiet z wartościami „meLADY” oraz „Law Business Quality”, magazyn dla ludzi sukcesu.  (na zdjęciu poniżej).

1w3
O EXPO XXI Warszawa
EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here