Home Aktualności Anna Langowska: od serca, do sedna, czyli wasze pourodzinowe przesłanie dla innych...

Anna Langowska: od serca, do sedna, czyli wasze pourodzinowe przesłanie dla innych markowych kobiet

702
0
SHARE

foto: Piotr Wieliczko

Wszyscy życzymy sobie spełnienia marzeń. A w rzeczywistości jest tak, że marzenia się spełnia, w czynach, codzienności i tym, jacy jesteśmy dla siebie, dla innych. Dlatego dziękując Wam, bliskim i znajomym, za urodzinowe życzenia, ja także życzę Wam, abyście w życiu osobistym i zawodowym odnaleźli równowagę i spójność.

Każdego dnia dostajemy prezent w postaci 24 godzin. Tylko od nas zależy co z tym czasem zrobimy. Porównałabym to do malowania obrazu. Paleta kolorowych farb to nasze wybory a pędzel w dłoni to wolna wola. Wiem, że nie zawsze udaje się tworzyć kolorowe, radosne dzieła. Te naznaczone bólem, rozczarowaniem, złością, zdradą to nasze lekcje. Dzięki nim rośniemy lub upadamy jeszcze głębiej. Mamy wolną wolę w wyborze drogi. Ale powstają także takie gdzie panuje zadowolenie, harmonia, spełnienie, miłość. Aby je docenić potrzeba uważności.

Życzę równowagi 😉 Życzę także wiary we własne możliwości i odwagi w realizacji siebie. Każdy z nas posiada wyjątkowe, nietuzinkowe, jedyne w swoim rodzaju, unikalne talenty, możliwości… tylko czasami dzieje się tak, że odkładamy je na bok, z różnych powodów… To ogromny błąd. To jest krzywdzenie samego siebie. A czasami wystarczy tak niewiele, może trochę wiary w siebie, może podszeptu kogoś z boku albo splotu różnych zdarzeń i może być inaczej.

Życzę uważności w odkrywaniu siebie i dostrzegania tych magicznych sytuacji na wykorzystywanie możliwości. One zdarzają się każdemu. Życzę także pogody ducha. Dla mnie szklanka jest zawsze w połowie pełna. Zauważyłam, że taka postawa otwiera na innych ludzi, ułatwia kontakty i daje dużo radości.

Anna Langowska – matka dwóch synów 18 i 12 lat, których wychowuję sama od 7 lat, z wykształcenia mgr wychowania fizycznego, miłośniczka gry w piłkę ręczną, tenisa stołowego i swobodnego nurkowania, przez kilka lat instruktorka kulturystyki, bioenergoterapeuta, terapeuta metody Hidden Mind. Od 10 lat tworzę markę własną pod szyldem „Smaki i Aromaty” Anna Langowska, gdzie powstają autorskie konfitury. Uwielbiam i dobrze wyglądam 😉 w kolorze niebieskim. Ulubiona porą roku jest wiosna. Może dlatego, że urodziłam się w maju? Kocham szafirki, konwalie, niezapominajki, pachnący groszek i dostojne róże. Fascynuje mnie człowiek w każdym wymiarze: fizycznym, duchowym, emocjonalnym. Widzę rozwiązania, nie problemy. Dbam o zdrowie swoje i bliskich. Wolę prawdę od kłamstwa. Rozmowę od fochów. Bliskie relacje, nawet w biznesie, od sztywniackich i nadętych form. Uczę się zdrowego hedonizmu.. Od jakiegoś czasu jestem zafascynowana stylizacją mebli, bibelotów, wystrojem wnętrz. To jest mój obraz, który do tej pory namalowałam. Z każdym rokiem mam coraz większy apetyt na ferrię kolorów w tej układance życia. A jaki jest Twój obraz?

PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Kobiet na Fali KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Czekamy na Ciebie pod dobrym adresem: #

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here