Home Aktualności Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej na Blackpool Dance Festival 2017 –...

Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej na Blackpool Dance Festival 2017 – największy i najbardziej prestiżowy konkurs tańca towarzyskiego na świecie

658
0
SHARE

Backpool Dance Festival to najstarszy, największy i najbardziej prestiżowy na świecie konkurs tańca towarzyskiego. Pierwsza edycja odbyła się w 1920 roku. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tanecznego świata. Na parkiecie można zobaczyć setki par z całego świata. To prawdziwy pokaz mody, pięknych kreacji, misternie wykonanych fryzur i niezwykłych makijaży.

Przed nami Blackpool Dance Festival 2017 a w nim Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej i sama jego właścicielka Renata Majewska. Ekspertka od wizerunku, wieloletnia wykładowczyni w szkołach makijażu i stylizacji,  stylistka i makijażystka. Jedną z par, która będzie korzystać z porad Renaty będzie Joanna i Jacek Stefańscy, para zawodowa w tańcu towarzyskim, finaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci Polski na Mistrzostwach Świata WDC w Paryżu czy Mistrzostwach Europy WDC w Blackpool, jak również właściciele szkoły tańca Emotion.

Renata zaprosiła też do wyjazdu firmy z którymi na stałe współpracuje m.in. polską markę kosmetyków profesjonalnych firmę Glazel. Niezwykle kolorowe palety cieni i wiele produktów, które z pewnością pomogą wyczarować niepowtarzalne, wyjątkowe makijaże dojechały do Atelier specjalnie na tę okoliczność. Firma zadbała też o każdy szczegół, nawet  o logo  Atelier na wszystkich produktach.

Kolejna firma, która będzie towarzyszyć Renacie jest WellU, polska firma z suplementami i kosmeceutykami z natury dla zdrowia, urody i świetnego samopoczucia.

Jako makijażystka, wieloletni szkoleniowiec ma świadomość, że skóra pod makijaż powinna być dobrze przygotowana. Renata powtarza: ”Nasza skóra jest jak grunt pod obraz, zniszczony, wadliwy nie da dobrego tła pod dobry obraz” Kosmeceutyki marki Larens i suplementy WellU są nierozłącznymi produktami w jej życiu i pielęgnacji, to też również jadą do Blackpool. I nie może zabraknąć  niezwykle kobiecego elementu przy całej tej niezwykłej stylizacji.

Ekskluzywnego dopełnienia całości zapewniła polska projektantka marki LiParie Jolanta Lewicka i jej niezwykłe salony z bielizną.

Dobre bo polskie!!!!! Z takim hasłem jedzie Renata do Anglii na największy turniej tańca towarzyskiego. To się nazywa promocja Polski!!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here