Home Aktualności III Kongres Przedsiębiorczości Brodnica 14.11.2019

III Kongres Przedsiębiorczości Brodnica 14.11.2019

672
0
SHARE

III KONGRES PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BRODNICY, 14.11.2019 za nami, a przed nami myślami już jesteśmy przy IV EDYCJI kongresu, bo tak wybornej, wyśmienitej atmosfery i poruszających serce i rozum, przesłań z wystąpień prelegentów, wzruszeń i rozmów, chciałoby się doświadczać jak najczęściej, nie tylko raz w roku, podczas kongresu. Dlatego też i rozmowom „pokonferencyjnym” nie było końca, tak jak i to zdjęcie, już „po wszystkim” większość z nas wyjechała z nowymi znajomościami a nawet perspektywami ciekawych wspólnych działań, wybiegających na rok 2020.

Joanna Rumińska Beata Boruszkowska Miąskowska Ania jeszcze raz wielkie gratulacje, że stworzyłyście ten projekt. WY WIECIE, że nie ma się czego wstydzić – ba, Polska może brać przykład organizacyjny od Was. PIĘKNIE wszystko przygotowałyście – dla ciała ducha i podniebienia!

Dlatego ciąg dalszy nastąpi, bo to, co sobie w inspiracji pomysłów i propozycji powiedzieliśmy, między nami prelegentami w rodzinnym gronie, podczas wspólnej kolacji – na pewno wykorzystamy i zrealizujemy przy kolejnej i kolejnej, edycji!

Do zobaczenia na IV KONGRESIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BRODNICY, 2020

Z wyrazami szacunku,
Jarosław Waśkiewicz
Prezes klubu Marka jest kobietą

FOTO: Turzynski Fotografia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here