Home Aktualności Kobieca Bydgoszcz. Zapraszamy na Grand Opening „Marka jest kobietą” by hotel Słoneczny...

Kobieca Bydgoszcz. Zapraszamy na Grand Opening „Marka jest kobietą” by hotel Słoneczny Młyn, 8 maja, Bydgoszcz

2936
0
SHARE

Dnia 8 maja bieżącego roku w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy odbędzie się niezwykłe wyjątkowe  spotkanie motywujące dla kobiet. W Bydgoszczy zawiązała się bowiem nieformalna grupa kobiet działających w sferze szeroko rozumianego biznesu pod nazwą „Kobieca Bydgoszcz”. Pomysłodawczynią jest Joanna Maciejewska-Błachewicz (firma RunSpace), która wraz z kilkoma kobietami, które również w Bydgoszczy prowadzą swoje małe biznesy, zapoczątkowała cykliczne spotkania dla kobiet z naszego regionu.

W organizację w/w spotkania zaangażował się również Jarosław Waśkiewicz, wydawca i redaktor naczelny pomorskiego portalu informacyjnego Biznesnafali.pl, który od kilku już lat zajmuje się organizacją ogólnopolskich spotkań dla kobiet pod nazwą „Marka jest kobietą”, twórca Klubu oraz portalu Markajestkobieta.pl – Twoja silna strona kobiecości, dedykowanego kobietom biznesu, teraz także z Bydgoszczy.
01 Akademia
Takie połączenie sił (dwóch żywiołów) z pewnością zaowocuje stworzeniem doskonałej imprezy, której odbiorcą jest Kobieta, Kobieta z Bydgoszczy i okolic.

Profil naszej uczestniczki to kobieta, która pracuje na etacie lub prowadzi własną firmę; szuka inspiracji do zmian, ale  jeszcze nie wie jak i kiedy się za to zabrać; potrzebuje bodźca zewnętrznego; jest zainteresowana rozwojem osobistym, poszukuje szkoleń dla siebie; jest pracowita, ale bardzo zajęta codziennymi, często domowymi obowiązkami… Kobieta ta oczekuje gotowych i  sprawdzonych rozwiązań i po takie właśnie rozwiązania przyjdzie na organizowany przez nas event.

Ze strony organizatorów pragniemy dać tej kobiecie konkretne rozwiązania i konkretną, profesjonalną wiedzę. Podczas spotkania odbędą się zarówno wykłady prelegentów z branży, ale także warsztaty motywacyjne prowadzone przez Jarosława Waśkiewicza. Zaplanowano także specjalne niespodzianki dla wszystkich uczestniczek, a także loterię wizytówkową. Punktem kulminacyjnym spotkania będzie Grand Opening „Marka jest kobietą”.

Hasłem przewodnim pierwszego z cyklu spotkań będzie W razie „W”, czyli zapanuj nad wymówkami. To potocznie używane sformułowanie opisuje cały szereg wymówek, jakimi posługujemy się na co dzień. Spotkanie powyższe ma dać kobiecie narzędzia i praktyczne rozwiązania, które pomogą pokonywać codzienne wymówki, które stoją na drodze naszego samorozwoju. Będziemy mówić o zmianie nawyków, zarówno tych żywieniowych, związanych z uprawianiem po raz pierwszy jakiegoś sportu, ale również tych związanych z trybem naszego życia. Pokażemy, że pokonanie wymówek jest naprawdę możliwe i wcale nie jest takie trudne.

a3foto

MJK 14-11-13 0111

MJK 14-11-13 0771

Ramowy program spotkania z cyklu “Marka jest kobietą” w  hotelu SŁONECZNY MŁYN w Bydgoszcz:

18:00 Otwarcie spotkania i powitanie gości przez Gracjana Topczewskiego – Dyrektor Generalny Hotel Słoneczny Młyn, Joannę Maciejewską – Błachewicz  (“Kobieca Bydgoszcz”) oraz Jarosława Waśkiewicza (Markajestkobieta.pl);
18:10 Warsztaty motywacyjne, prowadzone przez Jarosława Waśkiewicza – Jak odkryć w sobie siłę oraz motywację do osiągania sukcesów osobistych i zawodowych?
19:30 Debata w gronie kobiet sukcesu;
19:45 – 20:00 przerwa kawowa
20:00 Kobieca Bydgoszcz – zaczynamy od teraz, nie od jutra.
20:15 Jak to się robi w Bydgoszczy ? – nasze pomysły jak odnaleźć SIEBIE.
20:30 Jarosław Waśkiewicz, Inauguracja portalu Markajestkobieta.pl, dedykowanego kobietom biznesu w Bydgoszczy
20:40 Loteria wizytówkowa – losowanie nagród i upominków ufundowanych przez partnerów i sponsorów wydarzenia.

Informacje dotyczące uczestnictwa w spotkaniach „Marka jest kobietą”
Ze względu na kameralną formułę spotkań “Marka jest kobietą”, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia można składać pod adresem # z dopiskiem „Inwestycja w siebie, Bydgoszcz”. Kwota uczestnictwa w spotkaniu to 30 zł, do dnia 30 kwietnia (po tym terminie 50 zł) na konto Marka jest kobietą: BZ WBK S.A. 96 1090 1463 0000 0001 2176 0560

O Jarosławie Waśkiewiczu

Wydawca, redaktor naczelny pomorskiego portalu informacyjnego Biznesnafali.pl. Stworzył ogólnopolski projekt i społeczność „Marka jest kobieta” oraz Klub Kobiet na Fali – Marka jest kobietą. Od ponad 10 lat prowadzi inspirujące spotkania w ramach „executive meetings” z najlepszymi praktykami biznesu, ludźmi sukcesu. Razem z Warrenem Buffetem, jednym z najbogatszych ludzi z listy Forbes, rekomenduje światową publikację „Jack Welch mówi, a cały świat słucha”. Jest patronem i ambasadorem ważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce z dziedziny przywództwa, komunikacji, marki osobistej. Coach i mówca motywacyjny, autor serwisu Pochwalawartosci.pl, nominowanego do nagrody Najlepszy Blog Roku pisany przez Gdańszczan. Na stałe współpracuje z ogólnopolskim czasopismem dla kobiet z wartościami „meLADY” oraz „Law Business Quality”, magazyn dla ludzi sukcesu (na zdjęciu).

1w3

O inicjatywie „Kobieca Bydgoszcz”
to projekt, społeczność i platforma wymiany wiedzy dla Kobiet, które mieszkają w Bydgoszczy i szukają inspiracji, chcą się rozwijać i dzielić swoim doświadczeniem z innymi, aby wspierać się i promować ważne inicjatywy, w życiu osobistym i zawodowym.

O hotelu Słoneczny Młyn

Słoneczny Młyn to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranżacja wnętrza w hotelu nawiązuje do stylu wnętrzarstwa rodem z początku XX wieku. Występują więc tu elementy secesyjne i detale Art Deco.

Wystrój na poszczególnych piętrach hotelu jest pomyślany według przemijających pór roku: wiosny, lata, jesieni, zimy. Dzięki temu każdy nocleg w naszych progach, będzie niezapomnianą przygodą. Ponadto obiekt otacza malowniczy ogród z bezpośrednim dostępem do zejścia nad samą rzekę.

To malownicze położenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług i bogatym zapleczem, oprócz zapewnienia komfortowych noclegów, pozwalają również zorganizować w naszym obiekcie wieczór panieński, wesele czy konferencję.

Hotel-Sloneczny-Mlyn-logo-Bydgoszcza_front_sloneczny_big salamalinowa 14691265979089zyrandol phoca_thumb_l_strefa_smaku_14 sloneczny hotel sloneczny mlyn

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here