Home Aktualności Kobiety, nie bójcie się nowych technologii! Rusza nowa platforma przedsiębiorczości

Kobiety, nie bójcie się nowych technologii! Rusza nowa platforma przedsiębiorczości

552
0
SHARE

21 kwietnia ruszyła platforma skierowana do kobiet, które chcą prowadzić biznes lub być obecną w internecie. W Akademii Przedsiębiorczości znajdują się trzy pakiety: Mój blog, Mój e-sklep oraz Moja strona www. Dodatkowo kobiety mogą skorzystać z cyklu webinariów, warsztatów oraz infolinii z dedykowaną pomocą ekspertek home.pl. Platforma dostępna jest pod adresem www.claudia.pl/akademiaprzedsiebiorczosci Program potrwa do 30 grudnia i jest owocem współpracy home.pl i claudia.pl.

– Akademia Przedsiębiorczości to projekt społeczny, dzięki któremu home.pl chce zachęcić kobiety do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, dyrektor działu sprzedaży i marketingu w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby np. pomóc w założeniu własnego miejsca w internecie. Założenie blog, e-sklepu i strony www z pewnością przyczynia się do rozwinięcia kariery w sieci. Są świetnymi narzędziami pozwalającymi na dzielenie się swoją pasją. Można dzięki nim nawiązać nowe kontakty i przekonać się, że aktywność w sieci naprawdę przynosi wiele korzyści.

– Wiele kobiet ma pomysł na siebie, ale zrealizowanie go przerasta ich możliwości. Brakuje im odwagi, narzędzi i wsparcia, by wypłynąć na szerokie wody – mówi Justyna Szawdyn, redaktor naczelna magazynu Claudia. Stąd pomysł na Akademię Przedsiębiorczości. Chcemy  dać naszym czytelniczkom szansę, by mogły wcielić w życie swoje pomysły. I… zacząć zarabiać na swojej pasji, co daje największą satysfakcję.

Akademia Przedsiębiorczości jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, które chciałyby pokazać w sieci swój talent, założyć własny biznes lub go unowocześnić. Każdy z pakietów kosztuje 1 zł brutto(ich wartość rynkowa to ponad 2 tys. zł.). Dodatkowo przewidziane są webinaria oraz warsztaty. Porady od ekspertów można uzyskać dzwoniąc na infolinię (91 432 55 48). Baza wiedzy jest dostępna także na stronie internetowej Akademii Przedsiębiorczości. Partnerem akcji jest Microsoft Polska.

Pakiety

Mój e-sklep to profesjonalna platforma do sprzedaży online. Pakiet zawiera domeny: .pl. sklep.pl oraz shop.pl. Dodatkowo, żeby zwiększyć bezpieczeństwo e-zakupów, znalazł się w nim certyfikat SSL oraz program antywirusowy i taki do wykonywania kopii zapasowych danych. W pakiecie znajduje się także program do fakturowania oraz bogaty pakiet aplikacji Office 365.

Mój blog to platforma oparta na najpopularniejszym wśród blogerów serwisie WordPress. W zestawie dołączone zostały dwa adresy internetowe z końcówkami .pl oraz miasto.pl. Żeby nie doszło do sytuacji utraty danych lub zawirusowania, warto skorzystać z programu antywirusowego, do wykonywania kopii zapasowych danych oraz certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Przydatna może okazać się poczta mailowa oraz znane aplikacje z pakietu Office 365, jak Word czy Excel. W razie trudności można liczyć na pomoc Premium, która gwarantuje szybkie i fachowe doradztwo osobistego opiekuna.

Moja strona www to z kolei intuicyjny i nowoczesny kreator stron internetowych, który pozwoli w kilkanaście minut stworzyć dowolną wizytówkę (minimalistyczną, nowoczesną, tradycyjną). Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie domeny: .pl i miasto.pl., program do wykonywania kopii zapasowej danych oraz antywirusowy. Wirtualne biuro z aplikacjami Office 365 pomoże w organizacji codziennych spraw, a dedykowany konsultant z pomocy Premium odpowie na wszelkie pytania.

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter3

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here