Home Kobiety na Fali Natalia Długosz, projektantka i właścicielka ekskluzywnej marki Ornali Home&Garden

Natalia Długosz, projektantka i właścicielka ekskluzywnej marki Ornali Home&Garden

1114
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub „Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Natalia Długosz, projektantka i właścicielka ekskluzywnej marki Ornali Home&Garden www.ornali.com

Dzień zaczynam od – ćwiczeń i od razu nabieram energii do działania.

Jeśli makijaż to – podkreślone oczy, rozświetlona twarz.

Ulubione buty – szpilki, która z nas ich nie lubi.

Mój zapach – niezmiennie Marc Jacobs – kiedyś Lola teraz Decadence – moje nowe odkrycie.

Spodnie czy sukienka – zdecydowanie sukienka;)

W torebce mam zawsze – telefon, reszta jest kwestią torebki, w niektórych tylko on się mieści;)

W drodze do pracy (słucham/robię) – myślę o pracy;)

Pierwsza rzecz w pracy którą robię – plan działania na cały dzień.

Na moim biurku stoi – szklanka wody z cytryną i miętą oraz niezastąpiony notes;)

Najbardziej w pracy lubię – niezależność, kreatywność i pasję z jaką oddaję się nowym projektom.

A do moich obowiązków należy – jestem perfekcjonistką więc wszystko musi zostać sprawdzone przeze mnie osobiście.

Słowa, które najczęściej (nad)używam – ciężko powiedzieć, należałoby zapytać innych, samemu trudno wychwycić takie rzeczy, podobno człowiek tego sam nie dostrzega.

W przerwie na lunch – zjadam pyszny wegetariański posiłek.

Śmieję się – śmiech nie tylko rozładowuje każdą sytuację, ale i wprawia w dobry nastrój dlatego kiedy tylko mogę śmieję się i obdarowuje uśmiechem innych.

Stawiam innym plusy za – szczerość, wrażliwość, naturalność, podejście do życia, pasję

Inni o mnie… – może więcej kompromisów?

Robi się gorąco – gdy wiele rzeczy trzeba skończyć w jednym czasie, ale ja uwielbiam takie dni. Paradoksalnie człowiek właśnie w takich chwilach potrafi się jeszcze bardziej zorganizować.

Podpaść mi można – niesłownością, brakiem profesjonalizmu, kłamstwem, obłudą, zawiścią, nieszczerością.

Ostatnie minuty w pracy – można powiedzieć, że cały czas jestem w pracy, gdyż w mojej głowie ciągle kłębią się myśli dotyczące nowych projektów, inspiracji. Co więcej zastanawiam się co jeszcze należy wykonać, a co powinnam udoskonalić… więc jest to poniekąd ,,praca” w 24 godzinnym wymiarze godzin:)

W domu najczęściej – w wolnym czasie oprócz błogiego relaksu dbam o dobry stan ducha i ciała. Pochłania mnie również tworzenie przestrzeni ogrodowej. Jej zmienność jest zachwycająca.

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie… piękną sukienkę i wysokie obcasy.

Moje ulubione smaki – zdecydowanie włoska kuchnia!

Moje podróże – uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać zwyczaje innych kultur lecz Karaiby to moja ulubiona destynacja na lato.

Ostatnio zaciekawiło mnie / zdziwiło – życie codziennie mnie zadziwia…

Aktywnie spędzam czas – ciągle szukam nowych wyzwań.

O zdrowie dbam – przygotowując zdrowe zbilansowane wegetariańskie posiłki i codziennie ćwicząc!

Mam słabość do – sztuki!

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie…  W życiu bezsprzecznie miłość, rodzina, szczerość, a w biznesie zaufanie, lojalność, profesjonalizm i uczciwość.

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że… Nelson Mandela mówił: Odwaga nie polega na braku strachu, ale na triumphie ponad nim. Odważny człowiek to nie ten, który nie odczuwa strachu, ale ten, który go pokonał. Więc ja codziennie pokonuje swój.

Złote myśli i sentencje, które za mną chodzą… Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy. Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy…

Co mnie motywuje?  Przede wszystkim ambicja, wewnętrzna potrzeba tworzenia i chęć poznania siebie w różnych sytuacjach.

To, z czego jestem dumna to? Zazwyczaj krytycznie podchodzę do swoich osiągnięć, ale jestem dumna z tego, iż stworzyłam markę zajmującą unikatowymi meblami i jestem dumna z tego, że jeszcze mam marzenia…

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo sukces? Spełnienie i nie mam na myśli tylko strefy zawodowej, ale również prywatną.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”? To marka zrodzona z potrzeby ogromnej pasji i kreowania swoich własnych pomysłów.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu? Jesteśmy tutaj tylko krótką chwilę i musimy ją wykorzystać najlepiej jak umiemy, szkoda czasu na strach i odkładanie na później najważniejszych kwestii w naszym życiu, które mogłyby dać nam szczęście i spełnienie, co oczywiście dla każdego może okazać się zupełnie czymś innym.

Pojawiające się szanse/sytuacje biznesowe?  Nie lubię mówić o szansach i możliwościach, w czasie przyszłym lecz o tych, które udało się już zrealizować.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić?  Staram się nie roztrząsać utraconych szans i sytuacji, ponieważ nie mam na to wpływu i nie zawrócę minionego czasu. Wyciągam tylko z nich lekcję i staram się wykorzystywać te które pojawiają się przede mną.

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie byłabym – aktorką;)

Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…?  O planach nie lubię mówić, wolę je realizować…:)

Najważniejszy Post Scriptum, czyli to, co nie zmieściło się powyżej, a chciałabym dopisać – czyli moje przesłanie dla innych kobiet, i nie tylko…

Wydaje mi się, że wszystkie kobiety mają w sobie o wiele więcej siły i możliwości działania niż im samym się wydaje. Wystarczy, że będziemy chciały wychylić się poza bezpieczną, znaną i wygodną strefę naszego życia. Warto walczyć o siebie I swoje szczęście. Osobiście Cieszę się, że podjęłam ten krok.

Jestem projektantką designerskich mebli, lamp i dodatków do domu, które tworzę z pasji kreowania, miłości do perfekcji i pragnienia indywidualizmu. Mogę śmiało powiedzieć, iż satysfakcja z kreowania autorskich projektów na swoich warunkach jest niesamowitym uczuciem, które dla mnie jest zdecydowanie bezcenne. Nigdy nie lubiłam chodzić utartymi i wyznaczonymi ścieżkami, drogą na skróty, bez wysiłku. Swój biznes nauczył mnie jednak niepoddawania się i jeszcze bardziej upartego dążenia do celu, pokonywania kolejnych wyznaczonych przez siebie stopni, zwiększania stopnia trudności. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że jestem pewniejsza siebie i silniejsza. Zaczęłam w siebie wierzyć i już nie potrzebuje nikogo kto będzie stał za mną mówiąc ,,Dasz radę!”. Tak, teraz jestem tego pewna! Fantastyczne jest to, jak bardzo wzmocniłam swój charakter i choć w środku wciąż jestem trochę zbyt wrażliwa, dziś myślę, że w tym tkwi moje wewnętrzne piękno i paradoksalnie moja siła. Tworzenie czegoś z miłością i prawdziwą pasją jest chyba najlepszym co mogło mnie spotkać. Mogę skupiać się na detalach, dopracowywać szczegóły, poświęcając im tyle czasu ile potrzebuje, aby wypuścić spod swoich skrzydeł dopracowany produkt, pod którym mogę się podpisać całą sobą i który jest niepowtarzalny tak jak ja i jak my wszystkie;)

fd unspecified sd dfv  sv

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #. A może sama jesteś jedną z nich!? Zapraszamy!

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here