Home Aktualności Koncert NOSOWSKA w Operze Leśnej w Sopocie, 15.06.2019. Wygraj podwójną wejściówkę z...

Koncert NOSOWSKA w Operze Leśnej w Sopocie, 15.06.2019. Wygraj podwójną wejściówkę z Klubem Marka jest kobietą

735
0
SHARE

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego.

Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która stała się bestsellerem roku 2018 .

My także mamy z tej okazji niespodziankę dla Was – sympatyków naszego profilu społecznościowego Marka jest kobietą. Podwójne bilety na sobotni koncert Nosowskiej w Operze Leśnej w Sopocie.

Wystarczy, że napiszecie nam, co dla ciebie naprawdę znaczy „być sobą – na scenie życia, pracy, w relacjach osobistych, zawodowych?

Spośród nadesłanych odpowiedzi (na adres: #) wybierzemy – naszym zdaniem – najciekawszą i nagrodzimy podwójnymi biletami. Czekamy na Wasze wypowiedzi do czwartku końca dnia, w piątek ogłosimy zwycięzcę!

NOSOWSKA, Opera Leśna w Sopocie 

15.06.2019, godzina 20.30 

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, jesienią 2018 ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, który szybko pokrył się złotem. Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król, którego mocnymi beatami tętni ten krążek. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi – „to najważniejsza płyta”.

Materiał z albumu BASTA będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertu w Operze Leśnej w Sopocie 15 czerwca 2019 roku.

Ja pas! –
https://www.youtube.com/watch?v=nW43cYdk7AU Nagasaki – https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM Joystick feat. Miuosh – https://www.youtube.com/watch?v=ZTGN7fnBQtI

Bilety:
55 zł, 60 zł, 70 zł, 80 zł – przedsprzedaż do 26 kwietnia
60 zł, 70 zł, 80 zł, 90 zł – od 27 kwietnia
oraz w sprzedaży elektronicznej na stronie www.bart.sopot.plwww.operalesna.pl

Koncert z okazji 110-lecia Opery Leśnej zrealizowano ze środków finansowych Miasta Sopotu.

Organizator: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here