Home Aktualności Marka jest kobietą zaprasza na Start! 6. Pomorska Sztafeta Firm poprawi kondycję...

Marka jest kobietą zaprasza na Start! 6. Pomorska Sztafeta Firm poprawi kondycję twojej firmy! 23 maja 2020 r.

904
0
SHARE

250 firmowych drużyn, 1.000 zawodników i zawodniczek, setki kibiców, wyjątkowa strefa networkingu – tak w skrócie można scharakteryzować biegową Sztafetę Firm! Zawody, w których udział wezmą przedstawiciele pomorskich firm, korporacji, organizacji, odbędą się już 23 maja na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Partnerem medialnym wydarzenia jest “Marka jest kobietą”.

6. Pomorska Sztafeta Firm poprawi kondycję twojej firmy!

Sztafeta Firm to bieg sztafetowy skierowany do pracowników pomorskich firm, instytucji, korporacji. W zawodach biorą udział pracownicy różnego szczebla, często ramię w ramię rywalizują ze sobą menedżerowie, praktykanci, dyrektorzy, specjaliści.

Zainteresowane startem firmy już zgłaszają swoje drużyny. Czteroosobowe sztafety będą walczyć o miano najszybszych drużyn. Firma może wystawiać dowolną ilość sztafet, które mogą być damskie, męskie lub mieszane. Limit drużyn wynosi 250 sztafet.

Każda sztafeta do pokonania będzie miała łącznie 15 km: dwie pierwsze osoby pobiegną po 2,5 km, dwie kolejne po 5 km. Trasa prowadzić będzie przez kampus AWFiS, a start, strefa zmian i meta zlokalizowane będą na stadionie lekkoatletycznym.

Widzimy, że wypracowana przez lata koncepcja zawodów przypadła do gustu naszym uczestnikom. Dwa dystanse do wyboru powodują, że w imprezie startują zarówno początkujący biegacze, jak i ci bardziej zaawansowani. Kapitanowie drużyn stają się biegowymi liderami w swoich firmach” mówi Iwona Klafetka, organizatorka zawodów ze Stowarzyszenia RowerOver. – „Istotne jest to, że podczas startu doceniamy nie tylko wynik całej drużyny, ale także indywidualnych zawodników, dla których przygotowaliśmy odrębną klasyfikację” – dodaje Klafetka.

Nieformalna atmosfera sprzyja integracji. Tej wewnątrz firmy, jak i z innymi drużynami. Oprócz zmagań biegowych, drużyny mają okazję wziąć udział w Pikniku Firmowym, który przez lata stał się strefą networkingową.

Wśród uczestników tegorocznej Sztafety Firm było wielu naszych klientów, m.in. Bank BPH. Zawody były okazją, by nasi partnerzy poznali nas również z innej strony – przy okazji sportowych emocji i w niezobowiązujących relacjach. Uważamy, że dzięki temu jesteśmy jeszcze ciekawszym partnerem biznesowym. Wierzę, że ten czas jest dobrą zapowiedzią do zbudowania relacji z tymi, którzy nie mieli okazji nas poznać.” – powiedziała Emilia Ćwiklińska, z trójmiejskiej firmy Global Service Przeprowadzki, uczestniczka zeszłorocznej Sztafety Firm.

W tym roku imprezą towarzyszącą ponownie będą biegi dla dzieci i młodzieży Baltic Kids Run. Najmłodsi wystartują na dystansie 4 x 400 m, a każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.

Sztafeta Firm to także działania charytatywne. Po raz kolejny partnerem imprezy została Fundacja Hospicyjna. Każdy z zawodników będzie mógł wesprzeć organizację oraz dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzanych akcji charytatywnych.

Sponsorem 6. Pomorskiej Sztafety Firm jest firma Penta – Złoty partner Sage.

Zapisy na zawody już zostały uruchomione. Drużynę rejestruje kapitan wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie imprezy: www.sztafetafirm.org.  

www.sztafetafirm.org.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here