Home Aktualności Markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą – 20.11.2017, Hotel Nadmorski

Markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą – 20.11.2017, Hotel Nadmorski

5325
0
SHARE

Jak co roku o tej porze, koniec roku, spotykamy się z naszymi klubowiczkami i przyjaciółmi Klubu Marka jest kobietą, w Hotelu Nadmorski w Gdyni, godz. 18:00. Celebrujemy Wasze i nasze wspólne, małe i wielkie sukcesy, miniony rok. Kilkoro z Was i Wasze wspaniałe firmy, będzie obchodzić okrągłe rocznice, świętować więc będziemy razem, podczas tego markowego wieczoru! Poznamy „tych, którzy inspirują” i nominowanych do markowej statuetki Klubu „Marka jest kobietą” (z finałową Galą w marcu).

Goście specjalni wydarzenia:

Karen Brown
Global Diversity & Inclusion Executive Baker & McKenzie | Published Author | Speaker | NACD Governance Fellow, CHICAGO.

Katarzyna Niezgoda
uznana ekspertka ds. zarządzania zmianą. Ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Z wykształcenia prawnik, pracę zawodową rozpoczęła w kancelarii adwokackiej. Następnie przeszła do biznesu, gdzie pełniła wiele menedżerskich stanowisk w obszarze HR. Od 1997 roku zasiadała w zarządach firm Nestlé Polska, BPH oraz Pekao. Od grudnia 2010 roku do czerwca 2012 roku pełniła funkcję prezesa spółki DCG, właściciela marki Deni Cler Milano. Na swoim koncie ma wiele zawodowych wyróżnień, miedzy innymi tytuł Dyrektora Personalnego Roku, wyróżniona wśród najbardziej wpływowych Polek magazynu Forbes oraz Home & Market.

dr Anna Strzałkowska
współprzewodnicząca Gdańskiej Rady ds. Równego Traktowania. Z zawodu psycholożka i socjolożka, z zamiłowania trenerka i konsultantka w zakresie psychologii organizacji i zarządzania. Pracuje zarówno z grupami, jak i indywidualnie jako coach (certyfikacja ICC). Od 2005 roku związana z Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego. Nauczycielka akademicka Uniwersytetu Gdańskiego. Miłośniczka psów i sportu, zwłaszcza piłki ręcznej, którą trenowała zawodowo.

 

A poza tym, jak zwykle – to co zwykle, czyli najpiękniejsze emocje, rozmowy i inspiracje z Kobietami na Fali z całej Polski, wyjątkowe niespodzianki, zabawa, poczęstunek i najlepsze sesje zdjęciowe, w wykonaniu naszych kapitalnych fotografów, których doskonale znacie, lubicie, cenicie! ?

Szczegółów jak zwykle udziela Prezes Klubu Marka jest kobietą – Jarosław Waśkiewicz

Uczestnictwo w spotkaniu, zgłaszamy do 17 listopada, osobiście u Prezesa bądź pod adresem mail: #

Potwierdzeniem udziału w spotkaniu jest dokonanie opłaty uczestnictwa:

dla klubowiczek: 69zł,  pozostali goście: 89zł.

nr konta Marka jest kobietą:
BZWBK 43 1090 1098 0000 0001 2024 7664
Wystawiamy fvat.

Partnerów biznesowych z pomysłami, zapraszamy również do kontaktu, pod adresem: #

Jesteście ciekawi, jaka atmosfera panuje na naszych klubowych spotkaniach? Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy do obejrzenia jednej z wielu galerii zdjęć na profilu fb Marka jest kobietą: www.facebook.com/pg/markajestkobieta/photos/?tab=albums

Dla kogo ogólnopolski, międzynarodowy Klub Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości?
Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Spotkania klubowe Marka jest kobietą, to tylko 1 z 52 projektów i inicjatyw, lokalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych, wspierających Ciebie osobiście. Oraz Twoją markę – każdego tygodnia, miesiąca, przez cały rok. Jeśli więc jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, to serdecznie zapraszamy do Klubu Marka jest kobietą, czekamy właśnie na Ciebie: #
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here