Home Aktualności Markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą – 27.06.2017, Hotel Nadmorski

Markowo międzynarodowo z Klubem Marka jest kobietą – 27.06.2017, Hotel Nadmorski

2559
0
SHARE

Jak co kwartał, tak i o tej porze, przed wakacjami, spotykamy się z naszymi klubowiczkami i przyjaciółmi Klubu Marka jest kobietą, w Hotelu Nadmorski w Gdyni, godz. 18:00. Celebrujemy Wasze i nasze wspólne, małe i wielkie sukcesy, minione półrocze i zapowiadamy działania na drugą połowę. To m.in. powitanie nowych członkiń w naszym Klubie, zapowiedź kampanii promującej nasz region/Polskę, zapowiedź Gali Kobiet na Fali, oraz raportów i eventów kobiecych pod naszym patronatem, no i oczywiście uruchomienie nowego, międzynarodowego projektu. Stąd też, tego dnia, będziemy gościć markowych partnerów z zagranicy, aby premierowo, zakomunikować wielkie otwarcie, nowych wspólnych działań, z Wami, dla Was, o Was!

A poza tym, jak zwykle – to co zwykle 😉 czyli najpiękniejsze emocje, rozmowy i inspiracje z Kobietami na Fali z całej Polski, wyjątkowe niespodzianki, wino, poczęstunek i najlepsze sesje zdjęciowe, w wykonaniu naszych kapitalnych fotografów, których doskonale znacie, lubicie, cenicie! 😉

Szczegółów jak zwykle udziela Prezes Klubu Marka jest kobietą – Jarosław Waśkiewicz

Uczestnictwo w spotkaniu, zgłaszamy do 24 czerwca, osobiście u Prezesa bądź pod adresem mail: #

Potwierdzeniem udziału w spotkaniu jest dokonanie opłaty, do 24 czerwca 2017:

dla klubowiczek: 69zł,  pozostali goście: 89zł.

nr konta Marka jest kobietą:
BZWBK 43 1090 1098 0000 0001 2024 7664
Wystawiamy fvat.

Partnerów biznesowych z pomysłami, zapraszamy również do kontaktu, pod adresem: #

Jesteście ciekawi, jaka atmosfera panuje na naszych klubowych spotkaniach? Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, zapraszamy do obejrzenia jednej z wielu galerii zdjęć na profilu fb Marka jest kobietą: www.facebook.com/pg/markajestkobieta/photos/?tab=albums

Dla kogo ogólnopolski, międzynarodowy Klub Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości?
Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Spotkania klubowe Marka jest kobietą, to tylko 1 z 52 rzeczy, projektów i inicjatyw, lokalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych działań, wspierających Ciebie osobiście. Oraz Twoją markę – każdego tygodnia, miesiąca, przez cały rok. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, to serdecznie zapraszamy do Klubu Marka jest kobietą, czekamy właśnie na Ciebie: #
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here