Home Aktualności Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Jolanta Golianek, Prezes Fundacja...

Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Jolanta Golianek, Prezes Fundacja Poparzeni, Ambasadorka WellU

715
0
SHARE

 „Nowoczesny Mężczyzna czyli jaki?’’ – kim jest dla ciebie i według ciebie, „Nowoczesny mężczyzna”? Jakim charakterem, osobowością, wartościami, zasadami, powinien się cechować, kierować, kim być, w dzisiejszej, kobiecej rzeczywistości? Może jakiś przykład (lub antyprzykład) wśród dzisiejszych Panów, jeśli taki jest?

W dzisiejszych czasach mężczyźnie nie jest łatwo funkcjonować wśród kobiet. Dawniej to mężczyzna zajmował się utrzymaniem finansowym rodziny, a kobieta zajmowała się domem i wychowaniem dziećmi. Dzisiaj te relacje bardzo się zatarły. Kobiety są teraz niezależne finansowo, samodzielne, dynamiczne, mają inne oczekiwania wobec mężczyzn.

Nowoczesny mężczyzna to taki, który jest:
Odpowiedzialny –  twardo stąpa po ziemi, umie ponosić konsekwencje ale także radzi sobie z porażkami, potrafi się odnaleźć w trudnej sytuacji.
Uczciwy – szczery, wierny, który zadba o nasze bezpieczeństwo (ale nie tylko o bezpieczeństwo finansowe).
Inteligentny – lubię rozmawiać na różne tematy, nie znoszę chamskich dowcipów (niby próbuje zaimponować, a tu zonk)
Troskliwy – taki który przytuli, pogłaszcze po główce, weźmie za rękę na spacer, ale poda rękaw swojej koszuli żeby otrzeć łzy.
Schludny – bo nie ma nic gorszego, jak mężczyzna nie dba o siebie.
Rycerski – bo każda z nas czasem marzy  o księciu z bajki 😉 , będzie o nas walczył niezależnie od tego kto i co stanie mu na drodze.
Szanuje kobiecie ciało – dla mnie to ważne, skoro mam ciało pokryte bliznami, nie jest idealnie gładkie, to nie ma nic gorszego gdyby tym moim ciałem gardził.

Wiem, że w dzisiejszych czasach trudno być mężczyzną. Kobiety przejmują wasze role i  to one dzisiaj rządzą, nie boją się sięgać po władzę, potrafią stąpać twardo po ziemi i prowadzić poważne rozmowy biznesowe. Bądźcie męscy i odpowiedzialni. Bo kobieta lubi czuć, że obok jest silny mężczyzna, który obejmie swoim ramieniem kiedy ona tego potrzebuje, ale też będzie wiedział kiedy ma się odsunąć i pozwolić jej działać.

Jolanta Golianek
Prezes Fundacja Poparzeni
Ambasadorka WellU

PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Kobiet na Fali KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Czekamy na Ciebie pod dobrym adresem: #

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here