Home Aktualności Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Anna Langowska

Nowoczesny Mężczyzna w oczach kobiety, czyli jaki …? Anna Langowska

1843
0
SHARE

foto: Piotr Wieliczko

 „Nowoczesny Mężczyzna czyli jaki?’’ – kim jest dla ciebie i według ciebie, „Nowoczesny mężczyzna”? Jakim charakterem, osobowością, wartościami, zasadami, powinien się cechować, kierować, kim być, w dzisiejszej, kobiecej rzeczywistości? Może jakiś przykład (lub antyprzykład) wśród dzisiejszych Panów, jeśli taki jest?

Moim skromnym zdaniem “nowoczesny” to może być robot kuchenny, komputer i takie tam. Mężczyzna natomiast chciałabym aby był męski, zdecydowany, empatyczny a nade wszystko aby był zdecydowany. Tak, mam już dość niezdecydowania w męskim wydaniu. Co się stało, że mężczyzna ma problem z określeniem tego czego chce od życia, zadbania o to i co najważniejsze z realizacją? To tak jakby mentalnie ciągle nosił krótkie spodenki. Co z tego, że może nawet być prezesem, dyrektorem czy licho kimś tam jeszcze, może nawet zakładać bardziej czy mniej markowy garnitur, skoro wystają mu z boku krótkie spodenki. O co mi chodzi? Podam kilka przykładów. Słyszę “…jesteś fajna, ale…” Fajna????? Ja???

Fajne to mogą być rękawiczki gdy zmarzną ręce albo prezent pod choinką. Kobieta chce być wyjątkowa, jedyna!!! Musi czuć, że jest najważniejsza!!! Jesteś w stanie zostawić kolegów, mamusię, pracę, samochodzik, mecz i……no właśnie…..żeby sprawiać wyjątkowe chwile. Zabrać do restauracji na kolację…..tylko zrób z tego niespodziankę. Nie pytaj, nie ustalaj. Telefon w dłoń, dzwonisz, rezerwujesz.

Wyciągnij z szafy sukienkę, w której wygląda jak milion dolarów, przygotuj kąpiel. Czas start: ma dwie godziny na przygotowanie. I nie mów, że nie ma takiej sukienki i z planów dupa. Leć do sklepu i kup zaje… kieckę i podziwiaj jak niesamowicie wygląda. I już. Czy już czujesz o co chodzi?

Jeszcze nie? Drugi pomysł z życia wzięty.

Spłacacie już kolejny rok kredyt i sto lat nie kupiła sobie tego o czym marzy. Zawsze przecież jest wytłumaczenie, że kredyt, spłata…. Ale jej serce skacze na widok torebki, butów czy płaszcza. Lecz chwilę później już widać ten smutek w oczach i pojawiają się słowa, że nie chce bo wie, że drogo, że nie stać……Mężczyzno, nawet jeśli byłaby to zawrotna kwota, leć do kasy i spraw aby serce zabiło mocniej a na twarzy pojawił się ten najpiękniejszy uśmiech. Uśmiech twojej kobiety 🙂 Powiesz, że to materialne podejście. Powiem Ci jedno: pieniądze są niewiele warte w porównaniu do tego uśmiechu. I to się tylko liczy. Inny punkt widzenia……i inna jakość życia. Zaufaj mi. Ale ok. Można i bez tych “wielkich” pieniędzy.

Wracasz z pracy. Jesteś zmęczony. Tyle się działo. Urwanie głowy i nie tylko….marzysz o tym żeby odpocząć. Ale może dałoby radę pomóc w sprzątaniu…..albo wracając z tej pracy, kup ulubiony kawałek ciasta, zaparz kawę, i daj jej chwilę dla siebie. Jeśli jeszcze powiesz, że na to zasługuje a ty zajmiesz się wszystkim, to…..Nawet nie wiesz jak wiele to znaczy 🙂 🙂 🙂

A dałbyś radę kupić jej ogromny bukiet kwiatów, spojrzeć w oczy tak, żeby wiedziała jak wiele znaczy i jak bardzo ci zależy na niej i, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jesteś ideałem ale postarasz się być dla niej lepszy. I zrób to, postaraj się. Twoje słowo, obietnica to gwarant!!!

Spędzaj czas razem, zrób w weekend śniadanie do łóżka, upijaj się jej zaskoczeniem i uśmiechem. Idźcie na spacer, do kina……Bogać się jej duszą, postrzeganiem świata, zapachem, spojrzeniem, błyskiem oczu. Bo wiesz co, nic nie jest nam dane na zawsze. Zastanów się jak byś się poczuł gdyby jej nie było, jakbyś ją stracił? Kobieta potrzebuje partnera, nie potrzebuje małego chłopca. Zdecydowanego mężczyzny dla którego będzie wyborem, nie opcją. Faceta, który wie czego chce od życia. Który poznał i docenił jej delikatność, wrażliwość, piękno….który to wyzwala i pielęgnuje i czerpie siłę…Niech tak wygląda życie przy twoim boku a nie tylko początkowy czas znajomości kiedy starasz się o jej uwagę. Postaw na jakość. Zapomnij o bylejakości. Podnieś poprzeczkę! Podejmij wyzwanie!

A na koniec sekret od kobiety, która już trochę przeżyła i co nieco wie….Jeśli to zrozumiesz i zaczniesz tak żyć to ona odwzajemni ci się i będziesz najszczęśliwszym facetem na świecie. My po prostu tak mamy 🙂 🙂 🙂 Zawsze stanie przy twoim boku, wesprze cię kiedy będziesz tego potrzebował, jej oczy będą świecić niezwykłym blaskiem dając ci spełnienie, będzie dumna, że jest twoją partnerką, przyjacielem, kochanka, matką dla waszych dzieci. nikt i nic jej nie pokona bo wie, że ją kochasz. Czuje to i doświadcza tego każdego dnia. Zakochaj się w tym stanie. Stanie bycia zdecydowanym mężczyzną.

Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie 🙂
Anna Langowska, właścicielka „Smaki i Aromaty Anna Langowska”

* * * * * * *
Szukasz inspiracji i wartościowych relacji? Prowadzisz ciekawy biznes i jesteś kobietą? Przyłącz się do nas! Nasza wyjątkowa społeczność Kobiet na fali to Klub
Marka jest kobietą, czekamy na Ciebie: #

marka-zaproszenie-wklad

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here