Home Aktualności Prelegentki EFNI: Kobiety chcą mieć wpływ na to #CoBędzieJutro

Prelegentki EFNI: Kobiety chcą mieć wpływ na to #CoBędzieJutro

762
0
SHARE
Kobiety przyjeżdżają na X edycję Europejskiego Forum Nowych Idei, które już jutro zaczyna się w Sopocie, aby rozmawiać o tym, co ważne – o tym #CoBędzieJutro. Przyszłość Polski, Europy i świata leży im na sercu. Klub Marka jest kobietą został również zaproszony do udziału w debacie.

Swoją obecność podczas tegorocznej edycji EFNI zapowiedziały niedawno Eglė Markevičiūtė, wiceminister Ekonomii i Innowacji Litwy oraz Justyna Orłowska, pełnomocniczka Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech, szefowa Centrum GovTech.

Dołączą one do grona prelegentek, wśród których jest już m.in.: Róża Thun (posłanka do Parlamentu Europejskiego), Natalia Hatalska (futurolożka, analityczka trendów, CEO infuture.institute – instytutu badań nad przyszłością), Liz Goodwin (Director of Food Loss and Waste, World Resources Institute), Christa Schweng (przewodnicząca Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego), Gertruda Uścińska (prezeska Zakładu Ubezpieczeń Społecznych) i Grażyna Torbicka (dziennikarka). Lista prelegentek wciąż się powiększa.

EFNI 2021 odbędzie się w Sopocie pomiędzy 20 a 22 października.

../../author/redakcja/page/13/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here