Home Aktualności Unikatowa Galeria Fashion Handmade & Design ZITOLO promuje Twórczość i łączy Twórców...

Unikatowa Galeria Fashion Handmade & Design ZITOLO promuje Twórczość i łączy Twórców z wielbicielami niepowtarzalnych wyrobów

615
0
SHARE

Od października 2017 roku aktywnie zaczęła działać inicjatywa ZITOLO.COM – międzynarodowa platforma, której celem jest integracja rynku produktów i usług z kategorii wysokiej jakości rękodzieła, handmade i handcraft, skupiająca projektantów mody, designu oraz artystów sztuk plastycznych. Głównym aspektem działalności Zitolo jest promowanie Twórczości i samych Twórców poprzez wspieranie ich sprzedaży oraz marki za pomocą nowoczesnej platformy sprzedażowej ZITOLO.COM. Grono sympatyków stale się powiększa, a społeczność ZITOLO.COM na Facebooku liczy już sobie ponad 21 tysięcy osób.

Obecność na portalu ZITOLO.COM jest bezpłatna. Serwis nie ma żadnych ukrytych kosztów, nie pobiera prowizji. Wszyscy Twórcy, którzy zarejestrują się na platformie, otrzymują także profesjonalną, bezpłatną stronę internetową, którą będą mogli skonfigurować samodzielnie w Panelu Sprzedawcy oraz używać jej niezależnie w swoich kanałach informacyjnych i sprzedażowych. Jest to doskonałe narzędzie zwłaszcza dla tych Artystów i Projektantów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z budowaniem swojej marki i wchodzeniem na rynki sprzedażowe.

ZITOLO.COM to inicjatywa międzynarodowa. Serwis dostępny jest na rynkach w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Wielkiej Brytanii, a od 18 października 2017 roku uruchomiona została rumuńska odsłona platformy, dzięki czemu Artyści i Projektanci z Rumunii będą mogli zaprezentować swoje prace w Polsce, a Twórcy z Polski będą mieli tę samą możliwość w Rumunii. To dopiero początek, bo w planie jest podbój rynków w Europie Zachodniej oraz wyprawa za „Wielką Wodę” aż do Stanów Zjednoczonych – uzasadnia Mirosław Bugajski, Prezes ZITOLO.COM.

Platforma posiada również powiększającą się każdego dnia sekcję czytelniczą, w której poruszane są i będą tematy dotyczące designu, dekoratorstwa, stylizacji modowych, świadomej i odpowiedzialnej konsumpcji, sztuki oraz wszystkich nowinek i innowacyjnych rozwiązań w sferze kreatywnej.

Na portalu funkcjonuje także sekcja wywiadów z Twórcami, gdzie można zapoznać się z ciekawymi historiami, inspiracjami i wartościami, o których opowiadają Artyści i Projektanci zarejestrowani na platformie. Wywiady przeprowadza współpracujący partnersko z ZITOLO.COM Jarosław Waśkiewicz – Prezes Klubu MARKA JEST KOBIETĄ

ZITOLO.COM to także partnerstwa ze stowarzyszeniami twórczymi, inicjowanie i wspieranie projektów dotyczących szeroko pojętej twórczości, kreatywności oraz odpowiedzialności społecznej i środowiskowej, ale przed wszystkim promowanie Twórców za pomocą nowoczesnych oraz innowacyjnych narzędzi promocyjnych.

W każdej chwili można bezpłatnie zarejestrować się na platformie, wystawić swoje prace i zarabiać na swojej pasji oraz rozpocząć podróż po unikatowych i interesujących przedmiotach, korzystając ze wsparcia doświadczonego zespołu i Partnerów ZITOLO.COM.

ZITOLO.COM

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here