Home Aktualności Wartości managerki Roku 2018 – zapraszamy do wypowiedzi i drugiej edycji raportu

Wartości managerki Roku 2018 – zapraszamy do wypowiedzi i drugiej edycji raportu

881
0
SHARE

Szanowni Państwo, drodzy przedsiębiorcy, liderzy jutra, kobiety czynu, wychodzący naprzeciw codziennym wyzwaniom życia. Zapraszamy Was serdecznie do kolejnej edycji naszego międzynarodowego raportu „Wartości managerki” edycja 2018. W zeszłym roku pięknie nam to wyszło, kontynuujemy więc to, co dobre i zapraszamy Państwa do udziału, wypowiedzi, refleksji – nadesłania swoich doświadczeń w temacie „wartości”. My ze swojej strony jak zwykle zadbamy o medialną stronę projektu, a w ciągu całego roku, merytorycznie będziemy z Państwem rozwijać i pogłębiać jego zagadnienia, pod przewodnictwem Rady Ekspertów Biznesu na fali, Klubu Marka jest kobietą i naszymi partnerami, lokalnie i międzynarodowo. Czekamy na Państwa wypowiedzi, pod adresem: #

„Wartości managerki roku 2018” – bo w życiu, biznesie tym bardziej, zdecydowanie chodzi o coś dużo ważniejszego, niż tylko „wynik”. Wartości pozostają niezmienne, poczucie sensu, odwaga w życiu i biznesie także. A co buduje Ciebie w roku 2018? Rozwiń więc proszę, następujące, cztery pytania. Im bardziej od serca i życiowej mądrości, doświadczenia, tym lepiej, zapraszamy więc:

– W biznesie, jak w życiu, zawsze powinniśmy pamiętać / nigdy nie powinniśmy zapominać o tym, że…

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie (którymi się kieruję, żyję, ponad wszystko, pomimo wszystko, itp.)

– Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że…

– Co/Kto sprawia, że się uśmiecham, że mi się „chce”?

Czekamy na Państwa wypowiedzi, pod adresem: #

Objętość odpowiedzi: dowolna, im pełniej, szerzej – tym lepiej.
Termin nadsyłania: na bieżąco, przez cały rok. Im szybciej prześlesz do nas swoją wypowiedź, tym prędzej ukaże się ona w raporcie.
Do wypowiedzi prosimy dołączyć zdjęcie, w załączniku (biznesowe lub casual).

W raporcie z roku 2017 zobaczyć można – alfabetycznie od A do Z – znajome twarze, Ambasadorki Klubu Marka jest kobietą, partnerów i sympatyków Biznesu na fali, tak odpowiadali: #


Zapraszam cię do naszej ogólnopolskiej, międzynarodowej społeczności Klubu Marka jest kobietą – Twoja silna strona kobiecości. Wspieramy siebie nawzajem i to przynosi owoce. Jeśli jesteś przedsiębiorczą, świadomą kobietą, prowadzisz własny biznes i/lub ciekawe projekty, serdecznie zapraszam do Klubu Marka jest kobietą, to miejsce jest właśnie dla Ciebie:

#
www.facebook.com/markajestkobieta
www.mjkorg.janwaski.stronazen.pl

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here