Home Aktualności “Wizerunek w biznesie” – wygraj audiobooka i zadbaj o swoją markę

“Wizerunek w biznesie” – wygraj audiobooka i zadbaj o swoją markę

672
0
SHARE

Ten najnowszy audiobook Joanny Janowicz to wyjątkowy program o budowaniu identyfikacji osobistej marki. Jeżeli jeszcze nie znasz 6 złotych zasad skutecznego tworzenia dobrego wizerunku, to bardzo prawdopodobne, że Twój biznes generuje mniej zysków, niż mógłbyś osiągnąć. Prawdopodobne, że ludzie płacą Ci mniej, niż na to zasługujesz. Czy stać Cię na taką stratę? Czas to zmienić! Zrozumiesz dlaczego bez silnego brandu nie możesz efektywnie powiększać biznesu. Otrzymasz narzędzia niezbędne w procesie budowania swojej marki osobistej.

Wygraj najnowszy audiobook Joanny Janowicz “Wizerunek w biznesie. Zarabiasz na nim, czy tracisz”?

Opowiedz, jaki jest Twój pomysł, by Twoja marka osobista wyróżniała się na rynku biznesowym? Max 10 zdań. Czekamy na Twoją odpowiedź do poniedziałku, 14 grudnia 2015, pod adresem #. Redakcja, razem z Joanną Janowicz, wybiorą najciekawszy i najbardziej spójny pomysł na personal branding.

Co daje Ci ten audiobook:

– dowiesz się jak wykorzystać 6 złotych zasad kreowania wizerunku, aby zaczął na siebie optymalnie zarabiać
– nauczysz się jak sprawić, by Twój Klient widział w Tobie partnera biznesowego z którym chce nawiązać relacje
– poznasz zasady jak zbudować swoją osobistą markę, by być autorytetem dla kontrahentów biznesowych
– nauczysz się samodzielnie i efektywnie pracować nad swoją marką
– opanujesz sztukę, jak się wyróżniać, by Klient lub pracodawca wybrał właśnie do Ciebie

JOANNA JANOWICZ

Jest strategiem marki, doradcą wizerunkowym i Life & Business Coachem. Wyróżniona nominacją do tytułu „Człowiek Roku BRIEF 2012” w kategorii „Ludzie PR” za profesjonalną komunikację związaną z Oficjalną Strefą Kibica na EURO2012TM w Poznaniu. Projekty PR, które realizowała dla EURO Poznań 2012 otrzymały statuetkę Złotych Spinaczy i 3 wyróżnienia Związku Firm Public Relations. Za zmianę wizerunku Stadionu Narodowego w Warszawie, uhonorowana nagrodą specjalną PRoton TERAZ POLSKA. Współpracowała z największymi mediami w Polsce i za granicą: TVN, Polsat, TVP, Radio ZET, RMF, Polskie Radio, Discovery Int.

Wspiera kobiety w biznesie. Organizuje Metamorfozy dla Mam z Drużyną Szpiku. Prowadzi autorskie szkolenia wizerunkowe i motywacyjne. Współpracowała i współpracuje m.in. z markami: INEA Stadion, Międzynarodowe Targi Poznańskie, HOT_elarnia****&SPA_larnia daySPA, Karlik Art Volvo, Blow Up Hall5050 Stary Browar, PL Europa S.A., Milewski&Partnerzy. Na polski rynek wprowadza amerykański brand Taylor Says – dla kobiet odważnych i wyjątkowych. Nurkuje, biega, jeździ na desce, morsuje. Mówi, jak Donald Trump: Jeśli już masz myśleć, to THINK BIG! Zarządza www.joannajanowicz.com  i www.taylorsays.pl

 call2action

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here