Home Polecamy Wydarzenia Biznes po Godzinach – ladies edition. 3 grudnia 2015 w Katowicach

Biznes po Godzinach – ladies edition. 3 grudnia 2015 w Katowicach

584
0
SHARE

Już 3 grudnia po raz pierwszy w Katowicach odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet „Biznes po Godzinach – ladies edition”. Warsztaty skierowane są do wszystkich przedsiębiorczych kobiet, a zwłaszcza do pań, które szukają odpowiedzi na pytanie: jak połączyć swoją pasję z biznesem i jak poradzić sobie na aktualnym rynku pracy. Spotkanie organizowane jest przez Fundację Twoja Inicjatywa!, która od lat wspiera polską przedsiębiorczość poprzez warsztaty, szkolenia, dyżury, cykle porad. Kładąc nacisk na wysoki poziom merytoryczny prowadzonych wydarzeń, Fundacja przyciąga rzesze osób zainteresowanych tematyką prowadzenia własnego biznesu.

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2015, w Katowicach (BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice, ul. Bytkowska 1a).

Główną prelekcją będzie Strategia 2w1 Tomasza Szczęsnego z Forum Rozwoju Menedżerskiego, który pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania: Jak znaleźć pomysł na własny biznes? Czym się inspirować? Jak połączyć pasję z biznesem? W czasie spotkania będziecie mieli okazje nauczyć się kilku sprawdzonych metod wymyślania nowych rozwiązań. Przekonacie się że Wasz umysł potrafi więcej niż myślicie. A przede wszystkim wyjdziecie z głową pełną nowych projektów możliwych do realizacji od zaraz.

Program wydarzenia:
16.30 – Rejestracja;
16.45 – Oficjalne rozpoczęcie, opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! (Anna Flaga, Katarzyna Wicha);
17.00 – Rozpoczęcie działalności gospodarczej – jak krok po kroku wygląda proces zakładania własnej firmy, podstawowe zasady księgowości, ulgi dla przedsiębiorców. (Kamil Derendarz, Tax Care);
17.45 – Franczyza jako pomysł na własny biznes – jakie rozwiązania i dla kogo? (Arkadiusz Słodkowski, franchising.pl);
18.30 – przerwa kawowa;
18.45 – Jak znaleźć pomysł na własny biznes? Czym się inspirować? Jak połączyć pasję z biznesem? Czyli wszystko o strategii 2w1 – (Tomasz Szczęsny, Forum Rozwoju Manedżerskiego);
20.00 – losowanie nagród, pytania i odpowiedzi.

Dodatkowo organizatorzy spotkania przygotowali wspaniałe niespodzianki – wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Czujesz, że nie może Cię tam zabraknąć? Już dziś wyślij swoje zgłoszenie przez stronę
http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/katowice-biznes-po-godzinach-ladies-edition/
Zapraszamy!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here