Home Kobiety na Fali Anna Milewska, CEO, właścicielka firmy MINT PUBLIC RELATIONS

Anna Milewska, CEO, właścicielka firmy MINT PUBLIC RELATIONS

1062
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub „Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Anna Milewska, CEO, właścicielka firmy MINT PUBLIC RELATIONS

Dzień zaczynam od … pozytywnych myśli na dobry dzień i oczywiście mocnej kawy;)

Jeśli makijaż to …Ulubiony to taki, który zajmuje mi 5 minut, od lat z ulubioną czarną kreską na oku w stylu lat 60-tych

Ulubione buty…Uwielbiam buty na wysokich obcasach, mogą mieć nawet 20 cm.

Mój zapach…Moim ulubionym zapachem jest …. zapach włosów mojej córki ;). Ale, jeśli mowa o perfumach to od lat jestem wierna zapachom od Calvina Kleina.

Spodnie czy sukienka…Oczywiście, że sukienka!

W torebce mam zawsze…telefon, kluczyki od auta, zeszyt do zapisywania ważnych myśli, portfel.

W drodze do pracy (słucham/robię)…Muzyka potrafi mnie obudzić do życia, więc zawsze słucham jej w aucie w drodze do pracy.

Pierwsza rzecz w pracy którą robię…sprawdzam maile i piję kolejną kawę.

Na moim biurku stoi…zdjęcie moich bliskich, sporo notatników, długopisy i komputer.

Najbardziej w pracy lubię…wyzwania! A oprócz tego kontakt z ludźmi, który jest dla mnie bezcenny.

A do moich obowiązków należy…kontakt z klientami i dziennikarzami, negocjacje, zarządzanie pracą współpracowników, pisanie tekstów promocyjnych, opracowywanie strategii PR, tworzenie media planów, planowanie i realizowanie strategii kryzysowych, dbanie o dobry wizerunek firm, marek, osób publicznych.

Słowa, które najczęściej nadużywam…„Ekstra”, „cudownie”. Uczę się bycia bardziej powściągliwą.

W przerwie na lunch…jem pyszny lunch.

Śmieję się…bo lubię! Śmiech to nie tylko zdrowie, ale i dawka pozytywnej energii dobra na wszystko!

Stawiam innym plusy za…lojalność, uczciwość, kreatywność i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach…

Inni o mnie… zależy którzy;)

Robi się gorąco, gdy…zbliża się termin oddania projektu.

Podpaść mi można…
gdy jest się nielojalnym i nieuczciwym, gdyż zawsze daję w pracy duży kredyt zaufania.

Ostatnie minuty w pracy…
w mojej pracy nie ma czegoś takiego;) Dbanie o dobre imię klienta to praca 24 h/dobę.

W domu najczęściej…chodzę na boso i często głośno śpiewam.

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie…sukienkę i będąc na boso.

Moje ulubione smaki…to wanilia i arbuz.

Moje podróże…
uwielbiam podróżować! Wiele podróży już za mną, ale jeszcze więcej przede mną. A filozoficznie rzecz ujmując najciekawszą podróżą jest dla mnie całe moje życie; wiem, że czeka mnie jeszcze sporo pozytywnych niespodzianek.

Ostatnio zaciekawiło mnie / zdziwiło…
Praca PR-owca jest dla mnie fantastyczna, gdyż niemal codziennie dowiaduję się czegoś nowego, a ja uwielbiam poznawać nowe rzeczy. Ostatnio podczas pisania tekstu dla jednego z klientów musiałam zagłębić się w dziedzinę fizyki kwantowej, która niezmiernie mnie zaciekawiła. Dziwią mnie czasem zachowania ludzi, ale to temat na książkę, a nie na tak krótki kwestionariusz 😉

Aktywnie spędzam czas…
podczas wakacji, wyjazdów, weekendów. Leżenie na plaży już po paru minutach mnie męczy! Eksplorowanie miejsc i poznawanie ludzi oraz lokalnych zwyczajów – to jest to co lubię!

Mam słabość do…
ludzi. Wierzę w człowieka, uwielbiam z ludźmi pracować i przebywać. Wiele się od nich uczę, człowiek jest dla mnie wielką inspiracją.

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie…
uczciwość, lojalność, nieustająca pogoda ducha, wiara w człowieka i w to, że nie ma rzeczy niemożliwych, gdyż jedyne ograniczenia tworzymy sobie sami.

Odwaga w biznesie?
To odpowiednie cele i wyzwania. To odwaga podejmowania decyzji zgodnie z własną intuicją, w zgodzie ze sobą. Wiem, że nie potrafiłabym pracować wbrew własnym przekonaniom i sumieniu. W pracy PR-owca taka uczciwość w stosunku do siebie to niezwykle ważna rzecz.

Złote myśli i sentencje, które za mną chodzą…
Często chodzi za mną ta prosta sentencja- „Nic nie dzieje się bez przyczyny.” Poza tym inspirują mnie myśli Alberta Einsteina, np. ta: „Wyob­raźnia jest ważniej­sza od wie­dzy, ponieważ wie­dza jest ograniczona”.

Co mnie motywuje?
Każda pokonana trudność i przeszkoda, ciągły rozwój. Motywujące jest dla mnie też zadowolenie moich klientów.

To, z czego jestem dumna to?
Moja cudowna córka i „każdy spełniony dzień”.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo sukces?
Sukcesem jest dla mnie bycie spełnioną w życiu zawodowym i prywatnym. Sukcesem w życiu prywatnym jest moja córka, a w życiu zawodowym – to, że pracując w twardym świecie biznesu pozostaję sobą i jestem wolna.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”?
To odwaga bycia sobą nie tylko w biznesie, ale i na co dzień. I bezkompromisowość wtedy, gdy mocno w coś się wierzy.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu…?
Ważne jest zdrowie, pozytywne nastawienie do świata i bliscy – rodzina i przyjaciele. To jest prawdziwe „bogactwo” i sukces. Nie byłabym tu gdzie jestem, gdybym nie spotkała na swojej drodze niezwykłych, cudownych i inspirujących ludzi.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić?
Nic bym nie zmieniła. Można powiedzieć, że miałam i mam bardzo ciekawe życie zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej J. Z perspektywy czasu wiem, że w życiu ważne są nie tylko sukcesy, ale i porażki. Wolę nazywać je lekcjami

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie… byłabym tancerką. Czuję się wolna na parkiecie.

Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…?
W tym toku na pewno zrealizuję kilka swoich marzeń, które musiałam odkładać ze względu na inne obowiązki. Teraz w końcu mam czas na dokończenie kilku zaczętych książek oraz zrealizowanie pewnego niezwykłego i egzotycznego projektu dla kobiet, nad którym pracuję z grupą przyjaciół. Kiedy tylko będę mogła opowiem o tym więcej. Na pewno w tym roku pojadę w jakieś inspirujące miejsce, w którym jeszcze nie byłam. Chcę także nauczyć się surfować oraz podszkolić w jeździe konnej.

Najważniejszy Post Scriptum, czyli to, co nie zmieściło się powyżej, a chciałabym dopisać – czyli moje przesłanie dla innych…
Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana i nie wolno się jej bać. Zmiany to rozwój.

* * * * *

Anna Milewska
właścicielka firmy PR, freelancerka mająca na swoim koncie pracę dla wielu firm w Polsce i doradzająca w kwestii wizerunku i PR znanym postaciom ze świata biznesu i show-biznesu. Pracowała m.in. dla BIC , stacji telewizyjnej Polsat. C&A, VF Corporation (marki Lee, Wrangler, Jansport, The North Face), Levi Strauss, Trollbeads, wydawnictwo Drugie Piętro, Agros-Nova (marki Fortuna, Krakus, Kotlin, DrWitt, Włocławek, Garden, Tarczyn, Pysio).

Wraz ze swoim zespołem zrealizowała także kilka ciekawych projektów dla ministerstwa Arabii Saudyjskiej podczas szczytu klimatycznego COP-19 w Warszawie, współpracowała z gwiazdami przy projektach nie tylko komercyjnych, ale i charytatywnych (np. z Adamem Nergalem Darskim we współpracy z fundacją DKMS), promowała projekty modowe dla BIC z projektantami Maciejem Zieniem, duetem Paprocki&Brzozowski, oraz trenerką Ewą Chodakowską.

Spełniona matka, uwielbiająca podróże, gotowanie i dobre jedzenie. Zawsze optymistyczna i gotowa podjąć każde ciekawe wyzwanie.

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #. A może sama jesteś jedną z nich!? Zapraszamy!

ZAPROSZENIE_DO_KLUBU_jpg_starter3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here