Home Kobiety na Fali Anna Słomkowska – dietetyk medyczny i sportowy

Anna Słomkowska – dietetyk medyczny i sportowy

931
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub “Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Anna Słomkowska – dietetyk medyczny i sportowy, prowadzeni szkolenia z zakresu szeroko rozumianej psychologii zdrowia i dietetyki. Jej zawodową misją jest towarzyszenie klientowi w zmianie, przy jednoczesnym zrozumieniu trudu, przez jaki niekiedy przechodzi.

Dzień zaczynam od… uśmiechu. Krótkie wylegiwanie i START – śniadanie, makijaż praca, przyjemności.

Jeśli makijaż to… z klasą.

Ulubione buty… wygodne.

Mój zapach… zmieniam co roku.

Spodnie czy sukienka: sukienka

W torebce mam zawsze… bałagan i szczoteczkę do zębów.

W drodze do pracy (słucham/robię)… myślę sobie o sprawach niezwiązanych z pracą i bezustannie zachwycam się Gdynią.

Pierwsza rzecz w pracy którą robię… witam się z moim gabinetem i  włączam komputer

Na moim biurku stoi… laptop, lampka, i szklanka z wodą (pijcie wodę w pracy!)

Najbardziej w pracy lubię… ludzi, których mam pod opieką. Rozmowy, emocje, efekty.

A do moich obowiązków należy… sprawiać, aby życie innych było zdrowsze i bardziej szczęśliwe.

Słowa, które najczęściej nadużywam… cudownie!

W przerwie na lunch… jem, odpoczywam i jestem wdzięczna za to co widzę. Czasami udaje mi się spędzić ten czas z wyjątkową osobą.

Śmieję się… często i tylko szczerze.

Stawiam innym plusy za… wszystko co sprawia, że dzieje się dobrze.

Inni o mnie… pytają, jeśli przytyją (żart). Dobrze myślą, skoro są w moim życiu.

Robi się gorąco, gdy… na coś czekam.

Podpaść mi można… niesłownością, kłamstwem, brakiem szacunku i spóźnialstwem.

Ostatnie minuty w pracy… lubię bardzo.

W domu najczęściej… jestem wieczorami.

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie… męskie ramie, które obejmując mnie daje nie tylko przyjemność, ale poczucie ważności.

Moje ulubione smaki… są tam gdzie gotują przyjaciele.

Moje podróże… cierpliwie na mnie czekają.

Ostatnio zdziwiło mnie… jak niewiele trzeba, aby coś zmienić coś na lepsze,  a jednak nadal czasami trudno podjąć decyzję o takim kroku.

Aktywnie spędzam czas… tylko kiedy mam ochotę

Mam słabość do… do aut marki Audi.

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie…  Na co dzień liczy się szacunek do drugiego człowieka, bez tego nie wyobrażam sobie dobrych relacji z ludźmi. Rodzina, która daje siłę oraz praca będąca źródłem satysfakcji. Przyjaciele i znajomi, którzy gwarantują dobre samopoczucie i relaks w swoim towarzystwie – otoczona ciszą łapię oddech i dystans do wielu spraw.

W biznesie liczy się dla mnie uczciwość z obu stron, prowadząca do zadowolenia z pracy. Punktualność i dotrzymywanie obietnic. Wzajemna pomoc i dawanie sobie szansy na rozwój.

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że… robię to co lubię i potrafię, podejmuje nowe decyzje, często wkraczając na nieznany mi teren – to wyzwania.  Porażki traktuje jako doświadczenie, które tak samo buduje sukces jak wszystkie trafne decyzje. Uważam, że biznes, to także ludzie, którzy mnie otaczają, choć prowadzę jednoosobową działalność. To, co mówią i robią inni wpływa na to jak prowadzę firmę. Dzięki temu wiem czego unikać, w co inwestować siły i wiedzę.

Co mnie motywuje? Zarobki, satysfakcja i możliwość robienia rzeczy, na które mam ochotę.

To, z czego jestem dumna to? Kobieta, którą jestem tak w życiu prywatnym jak i w biznesie. To, że potrafię dokonać wyboru, że znam swoją wartość i potrafię się nią posłużyć.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo sukces?
To odżywczy koktajl zrobiony z odwagi, pomysłowości, otwartości, ludzi, dobrych i złych decyzji oraz szczypty szczęścia.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”? To spójność w działaniu, wyglądzie i przekonaniach. Zaufanie, którym obdarzają mnie klienci oraz pewność w wykonywaniu swoich obowiązków. Widzialność na rynku, która pozwala się wyróżnić. Elastyczność potrzebna do stworzenia nowej dopasowanej do klienta usługi. A także, co uważam za bardzo ważny element profesjonalnej marki, umiejętność rezygnacji z ofert współpracy, które nie są zgodne z naszymi zasadami i oczekiwaniami. Nawet jeśli leżą one w kręgu naszych zainteresowań.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu… niezmiernie ważni są ludzie, których spotykamy. Z nimi życie ma różne kolory, dokonują się fantastyczne rzeczy, a porażki i cięższe chwile  przechodzi się znacznie lżej.

Pojawiające się szanse/sytuacje biznesowe łapię, trzymam mocno i korzystam z nich.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić? Nic nie chcę powtarzać ani zmieniać, czekam na to co się wydarzy. To mnie najbardziej ciekawi. A to co było wcześniej, sprawia, że dziś jestem zadowolona z tego co mam.

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie pracowałabym w telewizji.

Najważniejszy Post Scriptum, czyli to, co nie zmieściło się powyżej, a chciałabym dopisać – czyli moje przesłanie dla innych…

Działajcie – bo siedząc i rozmyślając niczego nie zmienicie. Działanie w biznesie to odpowiedzialna, ale fajna zabawa. Potrafi sprawić przykrość, ale daje niewspółmiernie duzo radości. Także nie ma na co czekać…masz pomysł lub marzenie zacznij działać. Czas na zbieranie planów z pewnością nadejdzie. Czyny generują szanse.

2015_MARKA JEST KOBIETA

* * * * *

mgr Anna Słomkowska – dietetyk z niemal 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu kompleksowych konsultacji medycznych i sportowych. Wykonywanie zawodu daje jej wiele satysfakcji. Uważa, że każdy spotkany człowiek to inna historia, odmienne emocje, które znacząco wpływają na kształt oferowanych usług. Jej zawodową misją jest towarzyszenie klientowi w zmianie, przy jednoczesnym zrozumieniu trudu, przez jaki niekiedy przechodzi. W pracy ceniona za profesjonalne podejście, odwagę i poczucie humoru.

Od kilku lat zajmuje się także prowadzeniem szkoleń z zakresu szeroko rozumianej psychologii zdrowia i dietetyki. Do obszaru jej działalności należy także współpraca z mediami jako ekspert oraz publikowanie artykułów o tematyce zdrowotnej i dietetycznej.
Prywatnie lubi  spędzać czas w gronie przyjaciół, jeździć w miejsca gdzie najgłośniej brzmi cisza, czytać i jeśli jeszcze czas pozwoli to maluje, wycina, szyje… tworzy.

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #

kobiety_biznesu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here