Home Kobiety na Fali Justyna Gorlicka – Kruk, Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk w Krakowie

Justyna Gorlicka – Kruk, Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk w Krakowie

863
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub „Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Justyna Gorlicka – Kruk, Kosmetolog, technolog chemiczny, wykładowca zawodu, właścicielka Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk w Krakowie www.gorlickakruk.pl Pasjonatka zawodu, wciąż poszerza swoją wiedzę dotyczącą szeroko pojętej kosmetologii i medycyny estetycznej m.in. poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i sympozjach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Osoba, która odwiedza jej Gabinet może liczyć na kompleksową opiekę, ponieważ specjalistom Gabinetu Gorlicka- Kruk przyświeca cel realizacji holistycznych założeń w praktyce zabiegowej.

Dzień zaczynam od kalendarza

Jeśli makijaż to subtelny, kobiecy, klasyczny

Ulubione buty – wygoda ponad wszystko 😉

Mój zapach… lubię zmiany

Spodnie czy sukienka… to zależy od okazji

W torebce mam zawsze.. telefon i ładowarkę

W drodze do pracy (słucham/robię)… słucham radia, a gdy pojawiają się reklamy wyciszam je i sama śpiewam moje ulubione kawałki

Pierwsza rzecz w pracy, którą robię… sprawdzam maile

Na moim biurku stoi… a właściwie wisi milion karteczek ze sprawami do załatwienia

Najbardziej w pracy lubię… poznawać ciekawych ludzi

A do moich obowiązków należy… łatwiej byłoby wymienić co do nich nie należy 😉

Słowa, które najczęściej (nad)używam… to holistyka i świetnie

W przerwie na lunch… planuję, co zrobię gdy z niego wrócę. Inaczej jest, gdy spędzam ten czas w miłym towarzystwie. Wówczas oddana jestem w pełni rozmowie.

Śmieję się… bardzo często

Stawiam innym plusy za… szczerość, życzliwość, bezinteresowność

Inni o mnie…  pełna pasji, pogodna, niepoprawna optymistka

Robi się gorąco, gdy… pojawia się sporo ciekawych propozycji, a ich termin realizacji pokrywa się

Podpaść mi można… kłamstwem

Ostatnie minuty w pracy… myślę, czy aby na pewno zrobiłam wszystko, co miałam zaplanowane na ten dzień

W domu najczęściej… regeneruję siły, maluję, spędzam rodzinnie czas

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie… coś wygodnego, a zarazem kobiecego

Moje ulubione smaki… to kuchnia włoska

Moje podróże… najcudowniejsze to te, które są podyktowane spontanicznością, beztroską, odbyte w cudownym gronie przyjaciół. Kierunek? Im dalej, tym lepiej. Najbardziej fascynują mnie miejsca kompletnie odmienne kulturowo. Planów zgłębiania zakątków świata jest mnóstwo, tylko czasu niewystarczająco, dlatego dawkuję, ale nie rezygnuję 😉

Ostatnio zaciekawiło mnie / zdziwiło… Wciąż zadziwia mnie oryginalność i różnorodność wśród ludzi. Umysł ludzki i jego możliwości są niezwykle fascynujące.

Aktywnie spędzam czas… ostatnio zdarza się to coraz częściej. Aktywność fizyczna sprawia, że mój umysł jest bardziej chłonny nowych wyzwań. Formy aktywności dobieram na bieżąco w zależności od nastroju danego dnia.

Mam słabość do… słodkości i bezgranicznie oddanych czworonożnych przyjaciół

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie…  Nie wolno nam wyzbyć się marzeń. To one pchają nas do przodu, to dzięki nim się rozwijamy i osiągamy założone cele, mniejsze bądź większe, bliskie czy dalsze.  Mając konkretne marzenia, to tylko kwestia czasu, byśmy odnaleźli odpowiednie narzędzia do ich realizacji. Nie zapominajmy w życiu, że najważniejszy jest człowiek. Czynnik ludzki odgrywa najistotniejszą rolę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że… Pomimo przeciwności należy ufać przede wszystkim sobie i postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami, bez względu na panujące trendy, sugestie i wpływy.

Złote myśli i sentencje, które za mną chodzą…  „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli” Albert Schweitzer ; „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu” Benjamin Franklin

Co mnie motywuje? Ludzie z mojego otoczenia, najbliżsi

To, z czego jestem dumna to? Wspaniała rodzina

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo sukces? Traktuję sukces jako moment w życiu, w którym czuję spełnienie. Wówczas myślę sobie: tak! Było warto! I idę dalej.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”? W moim odczuciu profesjonalna marka osobista przede wszystkim powinna być spójna. Spójna zaś będzie tylko wtedy, gdy osoba, która jest za nią odpowiedzialna jest szczera wobec odbiorcy. Mam na myśli osoby kierujące się prawdziwą pasją, które są pochłonięte tym, co robią. Wówczas marka staje się wiarygodna, konsekwentna w działaniach komunikacyjnych, a co za tym idzie wg mnie profesjonalna.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu…? Należy wierzyć we własne możliwości i nie bać się marzeń, bo one naprawdę się spełniają. Wystarczy im odrobinę pomóc pracą i konsekwencją działań.

Pojawiające się szanse/sytuacje biznesowe? Są zazwyczaj nieprzewidywalne. Dają ogromne możliwości. To od nas tylko zależy, czy w odpowiedni sposób wykorzystamy ich potencjał.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić? Hmm.. myślę, że wszystko, co wydarzyło się w naszym życiu ma sens. Dlatego też, nie rozpamiętuję, co mogłabym zrobić inaczej, bo zawsze coś można zrobić lepiej, dokładniej, wnikliwiej. Nie mniej jednak, na bazie naszych przeżyć budujemy niezwykle cenne doświadczenie, które pozwala nam chociaż w niewielkim stopniu uniknąć popełniania błędów. Ja wolę żyć jednak przyszłością, to znacznie ciekawsze, bo nieprzewidywalne. Musimy nauczyć się cieszyć i doceniać każdą obecną chwilę, bo ta sama już nigdy w życiu się nie powtórzy.

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie…
Od najmłodszych lat miałam dość mocno rozwiniętą wyobraźnię, zapewne to także dzięki moim Rodzicom, którzy dużo poświęcali mi czasu na czytanie baśni, bajek. Pomysły związane z kreowaniem mojej przyszłości rodziły się pod wpływem zgłębiania nowych pasji, którym poddawałam się bezgranicznie. Jedną z nich był rysunek, a z czasem malowanie obrazów. Pojawił się nawet pomysł zdawania na Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Jednakże w ostateczności wygrały nauki ścisłe. Aktualnie zapełniam domowe ściany moją twórczością, a młodych artystów z przyjemnością wspieram.

Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…?
To zależy na jakim polu, zawodowym czy prywatnym. Plany zawodowe związane są oczywiście z rozwojem Gabinetu. Firma to ludzie, którzy stanowią jej niepodważalny fundament. Dlatego też moim nadrzędnym celem jest tworzenie zgranego zespołu, złożonego z ciekawych, kreatywnych pasjonatów zawodu. Marzeniem w życiu osobistym jest zdrowie i szczęście moich bliskich. Pracuję nad osiągnięciem odpowiedniego balansu pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Chciałabym móc troszkę więcej poświęcać czasu mojej rodzinie. Ale mam takie szczęście, że w tej kwestii są dla mnie bardzo wyrozumiali 😉

Najważniejszy Post Scriptum, czyli to, co nie zmieściło się powyżej, a chciałabym dopisać – czyli moje przesłanie dla innych kobiet, i nie tylko…
Nie bójmy się realizacji marzeń.

Justyna Gorlicka- Kruk

Kosmetolog, technolog chemiczny, wykładowca zawodu, właścicielka Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka- Kruk w Krakowie www.gorlickakruk.pl Pasjonatka zawodu, wciąż poszerza swoją wiedzę dotyczącą szeroko pojętej kosmetologii i medycyny estetycznej m.in. poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kongresach i sympozjach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Osoba, która odwiedza jej Gabinet może liczyć na kompleksową opiekę, ponieważ specjalistom Gabinetu Gorlicka- Kruk przyświeca cel realizacji holistycznych założeń w praktyce zabiegowej.

2015_MARKA JEST KOBIETA

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #. A może sama jesteś jedną z nich!? Zapraszamy!

kobiety_biznesu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here