Home Kobiety na Fali Magdalena Rutkowska – założycielka i właścicielka marki Mili-tu

Magdalena Rutkowska – założycielka i właścicielka marki Mili-tu

679
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub „Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Magdalena Rutkowska – założycielka i właścicielka marki Mili-tu

Dzień zaczynam od… ćwiczeń.

Jeśli makijaż to … koniecznie podkład, tusz do rzęs i kredka.

Ulubione buty… jestem fanką butów ale nie mam swojej ulubionej pary. Od kiedy mam dzieci wybieram buty na płaskim, wybieram je w zależności od stroju i nastroju. Jednego dnia są to eleganckie mokasyny, drugiego trampki. Na wyjątkowe okazję wkładam szpilki.

Mój zapach… od kilku lat niezmiennie Gucii Quilty.

Spodnie czy sukienka…zdecydowanie sukienka, bo pozwala czuć się kobieco. Mam ich całą szafę i kolekcja stale się powiększa.

W torebce mam zawsze… noszę ze sobą pół domu. Począwszy od podstawowych rzeczy jak telefon, notes, portfel czy klucze po takie jak pieluchy dla dzieci czy jedzenie. Nigdy nie wiadomo co będzie potrzebne.

W drodze do pracy (słucham/robię)… słucham ulubionej muzyki. Daje mi kopa na cały dzień.

Pierwsza rzecz w pracy którą robię… sprawdzam pocztę.

Na moim biurku stoi… komputer, kubek z kawą którą sączę przez kilka godzin bo nigdy nie mam czasu wypić jej od razu, laurka od mojego syna.

Najbardziej w pracy lubię, że sama jestem sobie szefem.

A do moich obowiązków należy: projektowanie, szycie, spotkania biznesowe, obsługa klienta.

Słowa, które najczęściej (nad)używam…nie ma takich słów.

W przerwie na lunch… staram się zjeść lunch chociaż powiem szczerze rzadko mi się to udaje.

Śmieję się… z dobrych żartów.

Stawiam innym plusy za… wytrwałość i konsekwencję w dążeniu do celu.

Inni o mnie… uparta, ambitna, energiczna.

Robi się gorąco, gdy…ktoś mnie oszuka.

Podpaść mi można… za nieuczciwość i manipulację.

Ostatnie minuty w pracy… sprawdzam czy zrobiłam wszystko co zaplanowałam.

W domu najczęściej… sprzątam, gotuje, zajmuje się dziećmi.

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie…moje ulubione ciuchy.

Moje ulubione smaki… uwielbiam sushi, naleśniki i zupę pomidorową z mlekiem kokosowym.

Moje podróże… staram się podróżować jak tylko pozwalają na to obowiązki. Grecja, Hiszpania, Francja. Z reguły staram się wyjeżdżać 2-3 razy do roku. Uwielbiam też spontaniczne wyjazdy weekendowe. Marzą mi się też dalsze podróże jak np. Tajlandia czy Australia.

Ostatnio zaciekawiło mnie / zdziwiło… codziennie coś mnie zadziwia.

Aktywnie spędzam czas… staram się spędzać czas aktywnie jak najczęściej. Uwielbiam sport i związaną z tym wysiłek. Od 10 lat ćwiczę aerobik, lubię też ćwiczenia na siłowni.

O zdrowie dbam… Staram się prowadzić zdrowy tryb życia także jeśli chodzi o odżywanie ponieważ sport to nie wszystko. Nie mam czasu na długie stanie przy kuchni dlatego preferuje danie zdrowe ale takie które można przygotować w kilka minut.

Mam słabość do… zakupów.

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie… wyznaje zasadę żeby bez względu na okoliczności pozostać sobą i szanować innych ludzi . Wyznaje maksymę: szanuj ludzi jak pniesz się na szczyt bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać”.

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że… zdolność do podejmowania czasem ryzykownych i szalonych decyzji, nie przejmowanie się porażką tylko wyciąganie z niej wniosków na przyszłość.

Złote myśli i sentencje, które za mną chodzą… „Kto nie ryzykuje nie pije szampana” „Szukaj ludzi przy których rośniesz”.

Co mnie motywuje? To, że jutro też będzie dzień który nie wiadomo jakie przyniesie niespodzianki.

To, z czego jestem dumna to? Z mojej rodziny.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo sukces? Sukces to przekraczanie granic które sobie stawiamy, to pokonywanie swoich słabości.

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”? Profesjonalna marka osobista, to taka, która kieruje się z wartościami, które wyznaje.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu…? Nic nie dzieje się przez przypadek.

Pojawiające się szanse/sytuacje biznesowe? Pojawiają się i chciałabym je wykorzystać.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić? Niczego nie chciałabym zmienić. Wszystko co się wydarzyło, wydarzyło się po coś i nie było dziełem przypadku.

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie…byłabym tancerką.

Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…? Nie będę o nich mówić, żeby nie zapeszać 😉

Najważniejszy Post Scriptum, czyli to, co nie zmieściło się powyżej, a chciałabym dopisać – czyli moje przesłanie dla innych kobiet, i nie tylko… 

Nigdy się nie poddawaj, choćby inni mówili, że się nie da, że to bez sensu, spełniaj marzenia, idź naprzód nawet jeśli są to małe kroczki bo na szczyt idzie się po schodach a nie jedzie windą 😉

2015_MARKA JEST KOBIETA

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #. A może sama jesteś jedną z nich!? Zapraszamy!

kobiety_biznesu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here