Home Kobiety na Fali Marta Zagrodzka, Internal Communication Manager DHL Express

Marta Zagrodzka, Internal Communication Manager DHL Express

590
0
SHARE

Portal Marka jest kobietą, ogólnopolska społeczność Kobiet na Fali oraz Klub „Marka jest kobietą”, wraz z serwisem www.Biznesnafali.pl promuje i pokazuje wartościowe kobiety, pasjonatki życia, które inspirują innych. Kobiety, które naszym i Waszym zdaniem warto przedstawić szerszej publiczności, za ich charyzmę, profesjonalizm, ale przede wszystkim naturalną serdeczność i otwartość na innych. Zwykłe, niezwykłe, które są wśród Was. Dyrektorki, właścicielki firm, ekspertki w swojej dziedzinie, prawdziwe pasjonatki życia. Jeśli Ty także należysz do nich lub znasz wyjątkową kobietę, której postawę warto docenić i przedstawić szerzej, napisz do nas! # PRZYŁĄCZ SIĘ do naszej wyjątkowej, ogólnopolskiej społeczności Kobiet na Fali i KLUBU MARKA JEST KOBIETĄ. Napisz do nas: #

Nasz wybór: Marta Zagrodzka, Internal Communication Manager DHL Express, członek zarządu Fundacji DHL – Dostrzegamy Innych Ludzi 

Są osoby, dla których ważnym źródłem satysfakcji jest pomaganie innym. Taką osobą jest Marta Zagrodzka, na co dzień związana z organizacją DHL, w której pełni funkcję menadżerską, odpowiadając za komunikację wewnętrzną w DHL Express. Ambitna, pogodna i otwarta na ludzi. Bez wahania angażuje się w pomoc innym. Współpracuje z placówkami pomocy społecznej dla dzieci, jest członkiem zarządu Fundacji DHL – Dostrzegamy Innych Ludzi.

Dzień zaczynam od… buziaków dla dwóch moich skarbów – tego małego i dużegoJ

Jeśli makijaż to… codzienny jest delikatny, zawsze obowiązkowy ukochany i niezastąpiony puder i tusz firmy Clinique. A inny…? Przede wszystkim musi być kobiecy, podkreślający oczy.

Ulubione buty… japonki i…balerinki, jako że w japonkach nie zawsze wypada 😉

Mój zapach…uwielbiam zapach drzewa sandałowego, pomarańczy, bzu i konwalii. Z perfum nie rozstaję się z Caroliną Herrerą 2012 Woman i Hugo Boss Hugo Woman.

Spodnie czy sukienka…sukienka

W torebce mam zawsze…telefon, portfel, pomadkę, chusteczki i coś dla mojego małego szkraba,…no chyba że akurat telefonu zapomnę 😉

W drodze do pracy (słucham/robię)…zawsze słucham muzyki. To zależy od chwili, nastroju…przy Metallice i jej „Battery” ładuję baterie, Kult towarzyszy mi od najmłodszych lat, a Tori Amos koi czystym głosem. Ostatnio moim odkryciem jest Natalia Nykiel.

Pierwsza rzecz w pracy którą robię… włączam komputer i idę do kuchni zaparzyć kawę lub ziółka, gdzie zawsze spotykam kilka osób, z którymi można wymienić poranne informacje, ploteczki…

Na moim biurku stoi… kubek z kawą lub ziółkami, butelka wody i kalendarz

Najbardziej w pracy lubię… ludzi ,z którymi pracuję i nieprzewidywalność, jaką niesie ze sobą każdy dzień.

A do moich obowiązków należy… odpowiadam za komunikację wewnętrzną w firmie, organizację eventów wewnętrznych, spotkań, wydarzeń ogólnofirmowych oraz budowanie świadomości marki wśród całego zespołu DHL.

Słowa, które najczęściej (nad)używam… o to trzeba zapytać innych 😉

W przerwie na lunch… jem lunch, albo czasami spóźnione śniadanie, staram się też czas wykorzystać na chwilę przerwy od pracy.

Śmieję się…dużo, często, szczerze.

Stawiam innym plusy za… chwalę i dziękuję za kreatywność, zaangażowanie, chęć zmiany, ale także za codzienną dobrze wykonaną pracę.

Inni o mnie… a no właśnie…też jestem ciekawa. Mam takie pamiątkowe zdjęcie z wpisami od różnych osób. Można tam między innymi znaleźć: „delikatna, odpowiedzialna i dyskretna”, „niezawodna i ma do tego piękny uśmiech”; „radość, uśmiech, chęć niesienia pomocy i dobry humor”…

Robi się gorąco, gdy… temperatura za oknem przekracza 30 stopni, a w pracy zaczynają gonić terminy.

Podpaść mi można… nie toleruję braku szacunku, braku odwagi brania na siebie odpowiedzialności, a także postawy „nie da się”.

Ostatnie minuty w pracy… zamykam sprawy i tematy, a jak się nie da to zostawiam je na kolejny dzień, myję kubek i z uśmiechem lecę odebrać mojego skarba

W domu najczęściej… jak już jestem w domu to spędzam czas z bliskimi, często mamy gości, znajomych. Staram się, aby nasz dom był zawsze radosny i pełen życia. Oczywiście nie byłoby prawdą, gdybym powiedziała, że nie sprzątam, gotuję, piorę…

Najprzyjemniej się czuję, mając na sobie… ukochaną szarą tunikę, wydarte dżinsy i szeroki sweter.

Moje ulubione smaki… kuchnia włoska… makarony, sery, pesto…trudno mi się bez tego obejść. Uwielbiam też ogromne michy sałat i zielone koktajle.

Moje podróże… zawsze są z ludźmi, są dalekie i bliskie. Lubię weekendowe wypady po Polsce z najbliższymi i znajomymi. Mazury, Kasprowy, Toruń, Białowieża, Supraśl…zależy gdzie nas poniesie 🙂 Z tych dalszych była cudowna wyprawa do malowniczej Kapadocji, kolorowego i tętniącego życiem Nowego Jorku. Dużo podróżuję też od strony morza…

Ostatnio zaciekawiło mnie / zdziwiło… chyba codziennie coś mnie zaskakuje, ciekawi, dziwi … otaczający nas świat jest po prostu ciekawy!

Aktywnie spędzam czas (sport / pasje)… Czas zawsze spędzam aktywnie regularnie staram się ćwiczyć i biegać, lubię bardzo podróżować, poznawać nowych ludzi.

Mam słabość do… słodyczy…i dziecięcych ubranek 😉

Moje wartości w życiu – na co dzień i w biznesie… lojalność, szczerość, odwaga

Odwaga w biznesie. Rozumiem ją tak, że… to branie na siebie odpowiedzialności, chęć zmiany, umiejętność przyznania się do błędów, walka o siebie i swoje racje.

Złote myśli i sentencje, które za mną chodzą… chyba nie mam jednej czy dwóch, kieruję się przede wszystkim swoimi wartościami i staram się żyć w zgodzie z własnym sumieniem.

Co mnie motywuje? Dobrze wykonana praca, uśmiech i zadowolenie ludzi, ambitne cele i wyzwania.

To, z czego jestem dumna to? Jestem dumna z mojego dotychczasowego życia i tego, że mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem. Oczywiście nie oznacza to, że zawsze było i jest dobrze, że nie ma rzeczy których nie żałuję, których się wstydzę…

Czym jest dla mnie, jak rozumiem słowo „profesjonalna marka osobista”? Każdy z nas jest marką sam w sobie, to od nas zależy jak nas postrzegają ludzie, czy chcą z nami pracować, przebywać w naszym towarzystwie. Każdego dnia na nią pracujemy.

Przekonałam się / utwierdziłam w przekonaniu, że w życiu…? W życiu ważna jest każda chwila, każda chwila nas czegoś uczy, coś nam daje. Nie warto odkładać rzeczy na później, bo możemy ich nie zdążyć zrobić, powiedzieć…

Pojawiające się szanse/sytuacje biznesowe? Warto wykorzystywać i z każdej wyciągać wnioski.

Gdybym mogła coś powtórzyć w życiu / zmienić? Zmienić pewnie niejedno, powtórzyć też…takie prawo życia…

Marzenia z dzieciństwa, czyli gdybym nie robiła dziś tego, co robię, pewnie… byłabym dentystką.

Marzenie/cel/plan – te duże i małe, na ten rok…? Rejs morski, marzę o psie…i nowym samochodzie.

Kobieta po trzydziestce, pracująca w dużej międzynarodowej korporacji, wszędzie jest jej pełno, lubi wyzwania, podróże, pogodna, uśmiechnięta i humorzasta troszkę… Mama najcudowniejszego skarba pod słońcem 1,5-rocznej Julii, kochana i kochająca partnerka Maćka. Osoba szczęśliwa i ciesząca się życiem.

* * * * *

Jeśli Państwo także znają wyjątkowe kobiety biznesu, których postawę warto docenić i przedstawić szerzej, prosimy także o przesyłanie nam swoich zgłoszeń na adres #. A może sama jesteś jedną z nich!? Zapraszamy!

kobiety_biznesu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here